Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell ahhoz, hogy Németorszá...

Mi kell ahhoz, hogy Németországban fodrász vállalkozást tudjak nyitni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, fodrásznak tanulok, és nagy álmom, hogy egyszer saját szalonom legyen, és úgy gondolom, hogy Németországban jobban megérné, mint itthon.

2023. ápr. 30. 22:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10

Nem akar nyitni, most írta, hogy 2 évig pincérként akar kint dolgozni.

2023. máj. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
10-es Stuttgartban. 11-es, nyitni akarok, de ki kell teremtsen rá a pénzt, ahhoz meg muszáj kint dolgoznom, és ugye a pincér munka jól fizet. Ha pl 24-25 éves koromban nyitom meg, akkor sem leszek elkésve semmivel, sőt az úgy nagyon is jó lesz.
2023. máj. 4. 23:40
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól jár veled a pasid, hogy ilyen talpraesett vagy!
2023. máj. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hacsak össze nem kerülsz valami link pasival, aki elherdálja a pénzed és még gyereket is csinál neked, akkor meg egy darabig dolgozni sem tudsz.
2023. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Na jó, erre muszáj válaszolnom. Én soha semmilyen körülmények között nem jönnék össze egy céltalan link semmirekellő férfival. Az meg hogy én tartsam el, kizárt dolog. Félreértés ne essék, nekem nem kell egy férfi pénze, de tartsa el magát, legyenek céljai, úgy mint nekem.
2023. máj. 5. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!