Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Akik alkalmazotti jogviszonyró...

Akik alkalmazotti jogviszonyról váltottak saját vállalkozásra, nektek sokkal jobban alakult azóta anyagilag az életetek?

Figyelt kérdés

Kisvállalkozásnál dolgozok és sajnos a hócipőm kezd azzal tele lenni, h már szinte mindent nekem kell csinálnom, nagyrészt olyanokat, amik nem is tartoznak bele a munkakörömbe. Kezdve attól, hogy a munkahelyen beállok az épp beteget jelentő munkatárs helyére, a cégvezető magánügyeit, bevásárlás, otthoni takarítás, autószerelés stb. is elvállalom, természetesen semmi extra juttatás fejében. Úgy érzem, a cégvezető rengeteg pénzt megspórol rajtam, még sincs semmi látszatja, mondhatni egyre kevésbé van megbecsülve a beleölt időm és energiám, ráadásul ha esetleg ágálok némi plusz munka ellen, h nem tudom megcsinálni idő hiányában, akkor fanyalog a főnököm, h hát múltkor is megcsináltam és nekem ez szinte gyerekjáték. Közben meg a saját munkámmal nem haladok, amit számonkér rajtam.

Tudom, h saját vállalkozás indításánál és folytatásánál szinte mindent nekem kell intéznem az utolsó csavar behúzásáig is, de legalább a saját zsebemet tömöm.

Tudnátok tapasztalatokat írni az életetekből, akik esetleg hasonlókat éltek át? Mit tapasztaltatok kis, közép, vagy mint külsősként családi vállalkozásoknál?

Nekem elég rossz tapasztalatom van velük, ahánynál eddig megfordultam, jóhiszeműségből minden rám bízott feladatot elvégeztem, s kivétel nélkül mindenhol azt éreztem, h egyre lejjebb csúszok a cseléd szintjére.



2023. máj. 4. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. máj. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Kezdve attól, hogy a munkahelyen beállok az épp beteget jelentő munkatárs helyére, a cégvezető magánügyeit, bevásárlás, otthoni takarítás, autószerelés stb. is elvállalom"


Te egy igazi aduász vagy, egy meg nem értett zseni!


Ennyi minden nagyon, de nagyon magasszintű dologra képes vagy és senki nem ismer el ilyen különleges képességekkel, szerénységgel és kiváló önkritikával.


Hát gonosz a világ. 😁

2023. máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!