Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Melyik opciot5 valasztanátok.?

Melyik opciot5 valasztanátok.?

Figyelt kérdés
Sziasztok, anyosomék gazdag gyalad jól menő számtalan vállalkozással. Én egy kis vállalkozó vagyok és szeretnék egy saját kis üzletet bérelni. Ő fel ajánlotta hogy vesz egyet kp ra és akkor tudok ott dolgozni. Ti inkább tőle vagy egy idegentol berelnétek?

2023. máj. 5. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
idegentől bérelném. Családot ne keverjük a munkával.
2023. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Senkitől ne fogadj el semmit, mert így leszel korrumpálható ember, normális emberből.Van akinél kicsiben kezdődik pár fillérrel, akik "nagyobb halak" azoknál nagyban-az esetedben ezek szerint nagy halacskának számítasz. Ne félj, megfogod találni azt amire neked szükséged van, anyagi elköteleződés és korrupció nélkül is. Nem csak sikerélményed lesz így, hanem megörzöd a szabadságodat és a becsületedet is.
2023. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nyilván nem ingyen kapnám. Hanem fix havi x összeget kellene fizetnem. Egész nagy család dolgozik neki mind kapnak szallast is. Egész egy nagy családi vállalkozás.
2023. máj. 5. 22:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne keveredj velük. Ne tedd.
2023. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocsi de érdekelne kicsit bővebben is a gondolat menet. Örülnék ha ki tudnánk vesezni. Egyébként itt olyan h ő munka helyet ad a dolgozoinak illetve albérletet is. Mind saját ház. Ahonnan én jöttem ott szintén ezt csinálják úgy tudnám leirni mintha csicska rabszolgák lennének. Ahonnan jöttem ott is fizetést házat adnak az embernek mármint lakhatast és olyan mintha egy csicska lenne nekik. Itt mindenki családi vállalkozásban van jó fizetés lakhatas nyaralasok stb...
2023. máj. 5. 22:15
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyébként a vállalkozó társam is azt mondta mikor külön mentünk tuti hogy azt akarják majd h nekik dolgozak.
2023. máj. 5. 22:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne mondd már, hogy egy ilyen csóró melóshoz mint te vagy akarják hozzáadni a lányukat a gazdagék? Vicces lenne. Hol ismerted te meg azt a lányt?
2023. máj. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Sziasztok, anyósomék gazdag család, számtalan jól menő vállalkozással. Én egy kis vállalkozó vagyok"

Mivel foglalkozol, kérdező, mi a szakmád?

2023. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindent elfogadnék, amit adnak, ide vele!
2023. máj. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha adnak fogadd el, ha ütnek, szaladj el!
2023. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!