Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ausztriaba valo kikoltozes...

Ausztriaba valo kikoltozes utan mennyivel lehet szerelomuhelyt nyitni kint?

Figyelt kérdés

Van valami oldal ahol a kinti felteteleket nezhetem meg, ismertek ilyet?

Illetve van barmi tapasztalatotok, mennyire szeretnek auslanderhez menni, es mennyire ragaszkodnak egy osztrakhoz? Igenyesen dolgozom nem troger modon de nyilvan eselyt kell adjanak ahhoz hogy ez kiderulhessen. Mit gondoltok?


2023. jún. 1. 16:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
Legegyszerűbb, ha veszel hozzá egy osztrák céget szerelőműhellyel. Van hozzá tőkéd?
2023. jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
kiegészítés: a jogi részére gondoltam, tisztában vagyok vele hogyan-mennyiből lehet kialakítani egy igényes műhelyt. az érdekelne hogy miket kell beszerezni akár, ami mekkora procedúra stb.
2023. jún. 9. 07:38
 13/16 anonim ***** válasza:
72%
Ajánlom figyelmedbe a #11 választ.
2023. jún. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%
Bár nem közvetlenül válasz a kérdésedre, én sok magyar autószerelőt ismerek Németországban. A legtöbben hivatalosan dolgoznak munkavállalóként egy ottani műhelyben, zárás után meg megy a fusizás ismerősöknek, ismerősök ismerőseinek ugyanabban a szervizben zárt ajtók mögött számla meg minden nélkül a vezetőség tudtával.
2023. jún. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%
Amit 14-es mond, az teljesen korrekt. Azt viszont nem hiszem, hogy kizárólag motorkerékpár-szerelésből fent lehetne tartani egy komplett műhelyt.
2023. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 NTBS ***** válasza:
46%
Ha van elég pénzed, akkor gyorsan.
2023. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!