Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást érdemes...

Milyen vállalkozást érdemes ma indítani/elkezdeni?

Figyelt kérdés

Vállalkozás indításán gondolkodom, vannak ötleteim de kíváncsi vagyok, hogy úgy általában mi most az emberek vélemyéne, gondolata.

Bármilyen terület érdekel, ötletek, tapasztalatok, vélemények. Csak komoly hozzászólásokat várok! köszönöm!


2010. okt. 11. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Legjobban akkor jársz, ha belefogsz egy komoly oktatási és képzési rendszerrel rendelkező MLM-be. Az Amway-t javaslom a N21 szisztémával. Ha szerinted nincs rá szükséged, akkor van a legnagyobb szükséged rá. Amúgy sok sikert, bármibe vágsz.
2010. okt. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
MLM es baromságokat felejtsétek már el. Ha sok tőkéd van, akkor mindenképp ingatlanbizniszbe szállj be, most még jó áron lehet ingatlanokhoz jutni. Persze azt sem ártana leírnod, hogy hol szeretnéd a vállalkozást üzemeltetni és hogy mihez értesz.
2010. okt. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha van elég pénzed nyiss egy kocsmát... Arra mindig lesz kereslet. Részeges ember mindig lesz.
2010. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igazából vendéglátásba fognék, nem kocsmának nevezném hanem inkább pubnak amit szeretnék, elsősorban olyan városban ahol van egyetem, mondjuk Pécs, Szeged...
2010. okt. 11. 23:16
 5/14 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi gond, ha van tőkéd az elinduláshoz, van stratégiád a vendégkör kiépítésére, megtartására és frissítésére, és ha nem jelenik meg váratlanul egy nálad erősebb konkurencia, akinek pont a te pozíciódra fáj a foga. Piacod garantáltan lesz, sok sikert hozzá. Első voltam, és az ott leírtakat továbbra is javaslom neked.
2010. okt. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
amway :DDDDDD annak idején nekem is átmosták a fejem, de nem sikerült teljesen :DDD A kocsma, pub tényleg jó ötlet, attól is függ hol szeretnéd nyitni, vannak e a környéken már ilyen helyek, vmi újat, jobbat és olcsóbbat kell kínálnod, mint a konkurensek, valami egyedi ötlet, így futhatsz csak be.
2010. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Megint én, ha olcsóbban adsz jobbat, kevesebb lesz a nyereséged, de több a vevő, és így hosszabb távon biztos a siker :) Sok sikert hozzá :)
2010. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Már megint én :D Most olvasom, hogy Pécs és Szeged. Én Pécsen lakok, baromi drágák ezek a pubok a belvárosban, ezért nem is járok ilyen helyekre, inkább beülök egy kertvárosi kis kocsmába haverokkal, barátokkal. Az ár szerintem nagyon fontos, na meg vmi jó hangulatot csinálni, zenegép például.
2010. okt. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

13:20 "biztosan" :)

Ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor mindenki kocsmát nyitna Pécs belvárosában, és mindenki egyszerűen csak minél olcsóbban adná a piát. Sajnos ez nem megy. Van ott rengeteg kocsma, és rengeteg egyetemista (meg persze más potenciális vendégek). Így néz ki egy működő piac. Az marad talpon, aki jól csinálja, és az bukik, aki rosszul. A többi is tud a konkurenciáról, a többi is tisztában van vele, hogy nem mindegy az ár. A beszerzési árra rájönnek az egyéb költségek (bérleti díj, rezsi, alkalmazottak fizetése, amortizációs költségek, kockázati tartalék, stb), s így általában egy minimális haszonkulccsal dolgoznak.

Az olcsósággal önmagában aligha lehet kiemelkedni, de a zenegép is messze van a spanyolviasztól. Ötlet kell, ami egyedivé és vonzóvá teszi a helyet, mint te is írtad egy másik hozzászólásodban. Meg ezek mellett vállalkozói hozááállás a tulajdonos részéről, rugalmasság, kreativitás, jó kapcsolat a partnerekkel és a konkurenciával, stb. Mindazok a dolgok, amelyeket nem vettél észre, amikor tanultad, mert azt hitted a fejedet mossák.

Egyébként Pécs nem drága. Gyere Pestre, és vissza fogod sírni a pécsi drágaságot.

2010. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vállalkotást vezetek, bocs, és nem az amway előadásokon tanultakat alkalmazom, nem mondom, hogy hú, de értek a dolgokhoz, de engem ne oktass ki :)
2010. okt. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!