Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Napjainkban jó üzlet az...

Napjainkban jó üzlet az egyedi képekkel, feliratokkal megfestett pólók gyártása majd értékesítése?

Figyelt kérdés
Jól lehet keresni egy ilyen vállalkozással? Az emberek szívesen vásárolnak egyedien megfestett pólókat?

2023. jún. 12. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyedileg nem jó üzlet, de ha be tudsz vonni munkáltatókat, gyárakat, üzemeket, ahol rengeteg munkaruhát használnak és nagy mennyiségeket rendelnek, az biztos megéri. De gondolom ebbe a szegmensbe nem könnyű bekerülni. Vagy turisták által gyakran látogatott helyekre tömegesen gyártani nyomott pólókat szuvenir célból. Ha van megrendelés, akkor érdemes bele vágni.
2023. jún. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Millió ilyen bolt van, szerinted kell mégegy?
2023. jún. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2 Én csak vásárokban találkoztam ilyenekkel. Mondjuk igaz, hogy nagyon vidéken élek.

Kérdezni szeretném, hogy tudsz ajánlani olyan boltot, esetleg netes oldalt, ahol pengén kreatív nyomtatott pólókat lehet nézegetni, vásárolni?

2023. jún. 13. 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Google a barátod! 😂

Nem szoktam ilyet venni és 100-ból 1 embert sem látok ilyenben az utcán, pedig Pesten elég sok ember mozog.

Amúgy mitől lenne kreatívabb a te pólód másokénál? Mutatsz valami példát?

2023. jún. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Én sem találkozom úton-útfélen kreatívan dekorált pólókkal, de például az alábbi YouTube videóban a Feldmár András által hordott pólón látható mintázat számomra eléggé egyedinek, elgondolkodtatónak, érzelmeket kiváltónak, figyelmet megragadónak hat. Ha tehetném, akár még szívesen vásárolnék is egy olyan mintázattal megfestett darabot.


https://www.youtube.com/watch?v=l6GcBeFR91k


Példát nem tudok mutatni a saját ruhatáramból, mert még csak most kezdett el foglalkoztatni a téma. Van egy Star Wars-os pólóm, meg egy metálos stílusú nyomtatott pólóm, de ezeket egyáltalán nem tartom kreatív "alkotásoknak". Nem ébresztenek fel bennem semmit sem, nincsenek rám érzelmi hatással.


De, hogy nagyjából megvilágítsam, hogy mire is gondolok. Van a Space Channel 5 című videójáték. Ott a főszereplő Ulala. Szívesen megnéznék egy olyan pólót, amire az ő képzeletbeli karaktere van felfestve.


Jópofák a Simpson Family, South Park, Family Guy figurái is, mondjuk ilyeneket már gyakrabban lehet látni pólókon.


Továbbra is várok ötleteket, boltokat, linkeket.


(#1 A nagy gigacégekben használt ruhák elkészítésére nem szívesen válalkoznék, mert az óriási beruházást igényelne és nincsenek hozzá megfelelő kapcsolataim sem. Az egyedi "divatvonal" lenne számomra az elfogadhatóbb.)

2023. jún. 17. 05:13
 6/7 A kérdező kommentje:

Elkészült néhány pólótervem. Szeretném egyiket-másikat úgynevezett kézzel is fogható formába öntetni. Melyik pólónyomtatási technológia a legkorszerűbb napjainkban, ami a legtartósabb eredményt adja?

Melyik pólónyomtatással foglalkozó vállalkozást ajánlanátok a feladat elvégzéséhez?

2023. júl. 4. 08:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Elmész, végigjársz 10-20 pólónyomtató kisvállalkozást és kifaggatod őket. Miért várod otthon ülve szobád hűvösében, hogy mások végezzék el helyetted a piszkos munkát? 😂
2023. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!