Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek jó üzlet egy...

Szerintetek jó üzlet egy ilyen nyitása Budapesten? Vagy kudarc?

Figyelt kérdés
[link]
2020. aug. 22. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszintén én megkívántam ezt a kaját.
2020. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha 3000-4000EFt-ért adod a szendvicseidet, akkor talán. Egy átlagos, alig van benne valami szenyókért is elkérnek simán 6-800Ft-ot.
2020. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Hát nem tudom, én úgy látom, hogy a hideg szendvics mint olyan nem a legnépszerűbb a street food-ok között. Nézd meg, hogy a Subway-ekben sem tolonganak annyira az emberek, mint egy gyrosnál pl.

Ráadásul a videóban (csak belepörgettem), egy tradicionális brand-ről van szó. Tehát egy noname helyet nyitva a belvárosban nem lesz olyan attraktív. Pláne most, hogy behalt a turizmus én nem sok jót jósolnék neki.

De ki tudja. Kellene valamifajta piackutatást végezni, ez csak az én szubjektív véleményem

2020. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ez elsődlegesen a gyrososok és a gyorséttermek vetélytársa lehetne. Ezen a piacon óriási a verseny, szerintem ilyen piacra kár beszállni új szereplőként.
2020. aug. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazából teljesen lehetetlennek tűnő termékekkel is sikerült már kulthelyet létrehozni. Ki mondta volna a Bors előtt, hogy a leves ideális street food?


Ezzel nekem csak annyi a gondom, hogy tényleg csak minőségi és friss alapanyagokkal lehet csinálni. Az meg elég drága, így a szendvicset is elég drágán kell majd adnod. Arra pedig akkor van kereslet, ha fut a turizmus, ami most egy ideig nem fog. De normál időben a Madách téren simán elférne egy ilyen hely.

2020. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez egy Franchise van weboldaluk. Varni kene a virus vegevel, a lokacio fontos,gondold at mennyi penzt kell beletenni illetve mennyi lesz a havi fix koltseged .Az etel romlando tehat egy reszet este kidobod (veszteseg) reszben ezert dolgoznak nagy arressel az ettermek (+ a munkaero toborzas es fizetes sem sima ugy). Nezd meg az arat amit kinalni tudsz es nezd meg mennyire versenykepes.Itt pedig az elso lepes .... szerintem irj nekik es kerdezd meg mik szerituk az idulo költsegek... utana meg mindig atgondolhatod.
2020. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!