Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fémiparban dolgozok, vállalkoz...

Fémiparban dolgozok, vállalkozók van munkátok?

Figyelt kérdés
Nekünk egy családi cnc műhelyünk van ami 20éve gyönyörűen működik viszont az idei év siralmas, több partner cégünk és leépítés alatt van valamint van aki már be is csődölt. Mi is jelenleg ott tartunk hogy még maximum 1honapig bírjuk fenntartani az üzemet. Felétek van munka esetleg láttok javulást?

2023. jún. 20. 07:21
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Új partnereket, megrendelőket kell szerezni. Olyan nincs hogy valami csak úgy magától működjön folyamatosan lineárisan. Minden cég életében vannak kisebb nagyobb hullámvölgyes időszakok. Nem másokkal kell foglalkozni, nektek kell kitalálni a következő lépést. Amit írtam, megrendelőket kell szerezni. Nem egyszerű feladat, de ha most ez van, akkor ezt kell csinálni.
2023. jún. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen a vállalkozás, vannak mélypontok amik ha túl mélyek akkor csődbementek. Ez teljesen normális működési görbe. Az is normális hogy egy nyereséges kis cég csődbemegy 10-20-30 év után. 10 év alatt nekem is volt 1 év amikor centiken múlott hogy nem csődöltem be.
2023. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!