Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kapuautomatizálásra van kereslet?

Kapuautomatizálásra van kereslet?

Figyelt kérdés

Ismerősöknek telepítettem már pár db Elektromos kapu nyitót, és gondoltam rá mi lenne ha belekezdenék mellék állásban.

Érdemes lenne erre beruházni?

Nem ebből akarok meg gazdagodni

Csak egy kis mellékes nem vólna rossz.

Villanyszerelő végzettségem van, lakatos munkákhoz valamelyest érték.



2023. jún. 21. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze
2023. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 xswerdy ***** válasza:
persze, én épp keresek embert
2023. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
xswerdy köszönöm de maximum csak másodállásban vagy vállalkozóként csinálnám. Van egy jó munkahelyem nem szívesen valtanék.
2023. jún. 21. 13:59
 4/13 anonim ***** válasza:
31%

Persze hiszen erre nem kell beruházni egy multimeter egy kisebb csavarhuzo fúrógép fém és beton furoszarral, kb ennyi kell még pár méter vezeték. Talán pár kotodobozn nem árt.


Szóval a beruhazas szó kicsit durva ehhez de igen, érdemes ha van megrendelésed

2023. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát azért nem merül ki ennyiben. Kellhet hegesztő

erre a célra alkalmas autó stb

2023. jún. 21. 21:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Mármint kaput is akarsz csinálni ? Mert hegesztő esetleg arra kell különben hogy a szarnyaskapura a fuleket felhegeszd ahhoz meg nem kell őrült nagy autó. Egy suzikiban elfér egy kis hegesztő
2023. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%

Ha te is kötöd be (nyilván) akkor egy komplett villanyszerelői tudomány kell a fejedben, és szerszámkészlet a kocsidban, nem? És még ezen kívül a hegesztő, meg a többi.

Pár kötődoboz? Pár méter vezeték? Eszem-f...m megáll, mondta Nagy Feró. Még hozzá kéne tenni egy fürt banánt, meg egy zacskó 100-as szöget. :D


Vezeték helyett inkább földkábel. Ezt a vezetéket valami nyugdíjas biológiatanár írhatta, akinek nincs érzéke műszaki dolgokhoz.

2023. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Kapuautomatizálásra van kereslet?"

Igen és úgy hallottam komplett cégek foglalkoznak kivitelezéssel, sokan évtizedek óta. Ugye milyen meglepő?

2023. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Itt falun alig van olyan kapu, ami amit ótómatta, úgyhogy ha meg tudod győzni Mari nénit, hogy neki jó lesz az új ótómatta kapu, bár kocsija sincs, de hajlandó kifizetni, akkor hajrá!

Tudod, ez olyan, mint amikor cipőügynökként elmész Afrikába, ahol látod, hogy a kis négus gyerekek mezítláb fociznak rongylabdával és fény gyúl a buksidban, hogy igen, itt senkinek nincs cipője, mennyi cipőt el lehet majd adni! Hát, ugyanez falun is az ótómatta kapuval! Hajrá!

2023. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Pont nem a "Mari" nénit akarom megfogni ezzel. Maszekba szoktam villanyt szerelni és pont az ilyen Mari néni típusú emberekből van elegem aki olyanon akar spórolni amin nem kéne pl kínaiban vásárolt szerelvények amivel csak te sz*psz meg hogy minek ilyen vastag keresztmetszetü kábel jó lesz a vékonyabb is mert az olcsóbb aztán hiába mondod neki hogy ez így nem éppen szabályos meg hogy rajtad van a felelősség stb de ez őt nem érdekli.

Pont azért akarok megfogni egy picit tehetősebb réteget ezzel mert ők talán nem kezdenek el fukarkodni ilyen dolgokon. Autó van szóval nem csak "falun" vallalnék munkát. Pest, Székesfehérvár 30-40p kocsival Velence a szomszédos város. Üdülő övezetben nagyobb városokban szerintem lenne rá kereslet.

2023. júl. 22. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!