Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy lehet beindítani,egy...

Hogy lehet beindítani,egy online marketinget? Hogyan lehet vásárlókat szerezni?

Figyelt kérdés

Nemrég csatlakoztam egy céghez,akik online árúlnak szépségápolási termékeket,tisztító szereket,és egészséges életmódhoz való dolgokat😊Szeretek mindent kipróbálni,mert nem tudhatom mi válik be. Kaptam teszt termékeket,amik jók,de nem tudom higy építsek vásárlói kört.🥹.Hogy keltsem fel az emberek figyelmét? Szeretnék beletanulni,de nekem tök kínai ,higy mit kéne csináljak.Ha az első lépés megvan,onnantól tudok építkezni,de nem tudom most merre induljak el.

Valaki tud tanácsot adni?😊


2023. jún. 28. 11:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Létezik fizetős hirdetés (instagram, fb, google), veszel egy hirdetési csomagot mondjuk 50 ezerért és cserébe mondjuk 1000x megjelenik a hirdetésed a többi hasonló között.

Ehhez mondjuk nem ártana, ha lenne vállalkozásod, hogy elszámolhasd a költségeket és eladhasd hivatalosan a hirdetett termékeket. Amit jelenleg nem is árulhatsz hivatalosan, ha nincs vállalkozásod és engedélyed kereskedelmi tevékenységre. Van?

2023. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Ha az első lépés megvan, onnantól tudok építkezni, de nem tudom most merre induljak el."

Saját vállalkozás rovatban tetted fel a kérdésedet, ami azért is jó, mert így vélhetőleg vágod, hogy szükséged van az induláshoz egy saját vállalkozásra. Amennyiben nem alkalmazottként "csatlakoztál" a fent említett céghez.

Ha viszont alkalmazott vagy náluk, akkor elemi érdekük, hogy minden létező információt a rendelkezésedre bocsássanak, hogy hogyan add el a termékeiket.

2023. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha vállalkozó akarsz lenni, pályázd meg a 4 és fél millió forint vissza nem térítendő támogatást. Az önfoglalkoztatóvá válást támogatják,

csak egy jó üzleti tervet kell hozzá készítened, vagy készíttetned, ha nem értesz hozzá.

2023. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Mikor mondtam,hogy felesleges tanulni? :)

Én se luxusban élek,átlag eletem van,így kipróbálok mindent amit lehet. Ha neked ez fáj ,az a te bajod.

2023. júl. 2. 17:25
 15/19 A kérdező kommentje:

Eleve nem is értem,minek kanyarodott a téma a tanulásra,és miért kóstolgatjuk a másik tanúlmányait :)

Az rég nem titok,hogy diplomával is utcára kerűlhet az ember,még a 8 általánossal rendelkező,él mint marci hevesen.


Senki nem írta utt azt,hogy GYERTEEEEEEKK ITT VÁSÁROLJATOOOKK, GYERTEEEK DOLGOZNI IS IDEEE.

Én csak azokat a termékekek akartam eleve reklámozni amik megérik.Végigneztem az oldalt. Van amin énis röhögtem,hogy ennyiért a kutya vigye el.. de volt ,ami pl tényleg jobban megéri,mint a bolti. Van, ami drágáb,de pl az érzékeny bőrűeknek jó,munt amilyen énis vagyok. :).

Nem értem mire fel ez a piszkálódás ismét,amikor tudom mit csinálok.Tudom miket szeretnék értékesíteni,és miket nem.Azért nem ment el az eszem,hogy 13.000 ért szempillaspirált áruljak. Nyilván kiválogattam mi az ,ami megéri.

Innentől,engem csak az érdekel,hogy a reklám hogy van.

Hol érdemes elkezdeni,esetlek hol vannak jó minták erre,vagy hogy gyűjtsek egyáltalán embereket akik ezekre felfigyelnek?

Szimplán ez érdekelne.

Az egyéni problem,hogy ki fog vásárolni,és ki nem. Vagy ki tud ,és ki nem :)

Mint írtam. Nem kényszer senkinek semmi.

2023. júl. 2. 19:16
 16/19 anonim ***** válasza:

“ Ígyis 3 helyen dolgozok. Tanulni tök felesleges.”


Itt írtad, kedves kérdező, hogy felesleges tanulni. Egyébként a 8-as válaszban leírtam hol kezdd el, ezek szerint azt már nem sikerült elolvasni ha még egyszer felteszed ugyan azt a kérdést.

2023. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Visszakérdezek: Milyen cég az, ami szeretné, hogy értékesítsd a termékeit, de nem tanítja meg neked, hogy hogyan tudod ezt könnyen, olcsón és hatékonyan megtenni?
2023. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

#16.

Nem én hoztam fel a tanulást ,hanem ti. Én már kitanultam magam.Mégse fizetik meg. + Nem gondolod h a tanuláshoz meg + penz kell hmm? Vagy neked anyu apu alád tette?Mert mekem nem

Én csak keresem mi az,ami a legjobban beválna nekem ,mint munka. De igazaból megint csak a kötözködés ban.Kepzeld elolvastam,de attól még a beszólást nem kötelessegem tűrni.Ha nektek fáj hogy én legalább próbálkozok.


#17.

Meg1x leírom. Valamit tanítanak,de nekem konkrétabb kell.Nekem tipp kell. Hogy mi az,amit TI VÁSÁRLÓ SZEMMEL néztek.Azt magasról lesz.rom,hogy a cég mit mond,mert ők szakmailag árúlnak.Én meg vevő szemmel akatom nézni.



Inkább hagyjuk.Majd kitapasztalom magamtól

Szép napot

2023. júl. 3. 10:59
 19/19 anonim válasza:
Én vásárolok tőled szívesen. Ha érdekel írj.
márc. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!