Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Foglalkozhatok affiliate...

Foglalkozhatok affiliate marketinggel, ha nincs se blogom, se weboldalam, csak egy személyes Facebook és Instagram profilom?

Figyelt kérdés
Van aki úgy csinálja, hogy nincs követője, mégis sikeres? Aki jártas ebben, tudna segíteni?

2023. júl. 24. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Felejtsd el ezt a hülyeséget. Menj el inkább dolgozni.
2023. júl. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Persze hogy foglalkozhatsz, csak nem fogsz vele semmit se keresni.


Ehhez követőtábor kell, vagy egy jól felépített weboldal.


#1 meghagyjunk neked a robotmunkát.

2023. júl. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az affiliate marketinggel még senki nem keresett semmit. Leszámítva azt a pár influenszert, akinek megeszitek a süket dumáját és megveszitek tőle a "kész üzletet", ami annyira kész, hogy nem ér semmit, de ti bárányok, kifizettek érte sok tízezer forintot, amin a drága influenszer növeszti tovább a nagy sejjhaját, amit ti bárányok fényesre nyaltok neki minden nap.
2023. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Az influenszer hazudik neked, hogy felépített egy affiliate marketinggel foglalkozó üzletet és abból keres pénzt, mert ha megkérnéd, hogy igazolja honnak származnak a bevételei, akkor nem tudna felmutatni semmi ezzel kapcsolatosat.

Ti fizettek neki tízezreket meg százezereket a "affiliate marketing tanfolyam"-ért vagy a "felépített, kész üzleti modell"-ért. Ebből él meg. Belőletek. Abból, hogy fizettek neki a semmiért, olyan dologért, amit semmire nem fogtok tudni használni, mert egyetlen fillér bevételetek nem lesz belőle, ahogy az influenszernek sincs, csak az, amit legombol rólatok.

2023. júl. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Foglalkozhatok affiliate marketinggel, ha nincs se blogom, se weboldalam, csak egy személyes Facebook és Instagram profilom?"

Igen, foglalkozhatsz, főleg, ha felsőfokon írsz és beszélsz angolul. Magyar szolgáltatásokat nemigen láttam még affiliate formában reklámozni.

2023. júl. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármivel foglalkozhatsz, amit a törvény nem tilt. Még az is lehet, hogy te leszel a következő Elon Musk vagy Bill Gates.
2023. júl. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Hú de sok buta ember kommentelt ide, olyanok akiknek fogalmuk sincs arról, hogy mi az az affiliate partner program és mi az internet marketing. Én heti 4-6 órás munkával keresek napi 100-200 dollár között a namerre pont hu oldalammal és egy másik angol nyelvű oldallal. Tudom ez nem a csúcs, de Nekem ennyi pénz is elég. Írtam pár cikket pont ezzel a témával kapcsolatban, amit megtalálsz a "Blog és weboldal készítés" kategória alatt. Rengeteg pénzt lehet keresni partner programokkal, viszont megfelelő tudás kell hozzá és igen egy weboldal is szükséges.
2023. júl. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha te 4-6 óra munkával 100-200 dolcsit keresnél naponta egy senki által nem ismert oldallal, akkor nem itt vernéd a nyálad, hanem azon lennél, hogy többet dolgozz minél hamarabb duplázd a bevételeidet. Nem azt mondogatnád itt, hogy "Nekem" (így nagy kezdőbetűvel!) ennyi elég.

Igazolhatod nyugodtan az adóbevallásoddal, hogy ennyit keresel ezzel a marhasággal, akkor elhisszük.

2023. júl. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alex555, lehet hozzád fordulni tanácsért? Ez így elég jól hangzik amit leírtál, hogy heti 6 óra munka csak és heti 700-1400 dollárt keresel vele. 😍😍
2023. júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!