Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Pályázni szeretnék a Start II...

Szabogerengo kérdése:

Pályázni szeretnék a Start II programra, tudtok ajánlani pályázatírót?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgy döntöttem, megpróbálom, indulok a pályázaton, amit hirdetnek új vállalkozásra. Tetováló szalon szeretnék nyitni. Tudtok ajánlani pályázatírót?

2023. júl. 24. 17:28
1 2 3
 1/22 jános2020 válasza:
enigmasolution.eu !!!! Csak velük érdemes. Előre elkérik a pénzt, de sikerdíjasokat ismerem már... munka mellett, esténként foglalkozik vele, amikor meg hívom, azt se tudja ki vagyok... Gordius meg ...soha!!! Csak velük ne! Én és sokan mások is befürödtek velük.
2023. júl. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Ha jól látom az oldalukon:

180.000 Ft előre

+4% jutalék az elnyert összegből

vagyis az még további

180.000 Ft

azaz

360.000 Ft

Rendesen megkérik az árát!

2023. júl. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Igazi lehúzás.

Egy iparág épült arra, hogy a direkt megbonyolított pályázatokhoz összerakják a cuccot.

A gyökér Mészáros meg két nappal korábban bejegyzett céggel megnyer "pályázaton" 2 milliárd vissza nem teritendőt.....pfff

2023. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
*aznap bejegyzett céggel inkább :)
2023. júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 jános2020 válasza:
4-es! 2019-es a cég. Én csak a tapasztalatomat írtam. 3 éve Ginopos pályázatot nyertem velük, decemberben egy óra tanácsadásért 17.ezret kértek, KATÁsból KFT-s lettem, nem kicsit jártam jobban, magamtól sosem léptem volna meg, ez van, ezért fizetek inkább százszor okosabbnak... ha valaki mindenhez ért, akkor igazából semmihez.
2023. júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én tudnék ajánlani, de nem írom ide ki a nevét. Én könyvelő vagyok, nagyon sok ügyfelemnek nyert már nagyon sok pályázatot.
2023. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én fele ennyiből írattam.
2023. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Engem is érdekelne pályázatíró, ha valaki tud esetleg az itt említetten kívül.
2023. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Írj privátban, ha gondolod!
2023. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha valaki véletlenül nyer ezen a pályázaton, akkor milyen formában jut a pénzhez? Havi finanszírozásban kapja a saját munkabérére, vagy megkapja egyben az egészet és az üzleti tervében szereplő eszközöket mondjuk megvásárolhatja belőle? Vagy hogyan működik ez?
2023. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!