Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 1.5 millióból lehet pizzériát,...

1.5 millióból lehet pizzériát,gyrosost, pékséget nyitni? (Ezt az összeget csak a berendezésre költeném. A másik ötlet a konditerem nyitás egy gépek 100-150 ezer Ft. Adózás szempontájból az egyéni v. vagy a Kft jobb?

Figyelt kérdés

2023. aug. 13. 23:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó hideg sört ebben a melegben.
2023. aug. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ennyiből mondjuk egy szoftverfejlesztő vállalkozást tudsz elindítani: veszel egy jó laptopot meg pár kiegészítőt, esetleg néhány szoftvert és mehet is a buli.
2023. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Te tudod, kérdező, a munkabéred az fix bevétel.

A vállalkozás meg fix kiadás és vagy jön belőle bevétel, vagy nem. Vagy ráfizetsz, vagy nem.

2023. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom, hogy gyűjtsél még egy kicsit, legyen több pénzed. Az emberek egy újonnan nyílt helyet nem jegyeznek meg azonnal. Ezért is van, hogy fél évenként bérelik ki nálunk is az üzlethelyíségeket, de azt hiszik, hogy majd két hét múlva híre megy, és mindenki oda jár majd. Ez illúzió.
2023. aug. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha lenne 10 milliod, akkor siman
2023. aug. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Bar ha olyan helyen nyitsz ahol nem sok turista van, tuti nem fogsz sokat keresni vagy akar csodbe is mehetsz
2023. aug. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
46%

Háát nem tudom ez az ötlet mennyire helytálló vagy van e létjogosultsága:

Ha van egy helységed vagy tudsz bérelni olcsón akkor egy ilyen “sittes” kondi terem. Régen jártam ilyenbe, nagyon feelinges volt és állandóan tömve volt. Tisztának tiszta volt de látszott rajta tudod az az igazi old school kopott használt cuccok, mint amikor anno a haverod garázsába kezdtetek el edzeni a 10. tulaj után vett fekpadon és agyon használt ütött kopott tárcsákkal.

Én imádtam. Kevés gép, csak a nagyon nagyon alapok. Ott inkább a szabad súly használatára voltál rákényszerítve ami tök jó szerintem. Bár az a baj, hogy manapság már mindenki a gépeket preferálja elsősorban. Itt ha felvásárolod a használt cuccokat olcsón akkor lehet beleférsz a keretbe (súlyokra gondolok persze nem gépekre).

2023. aug. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát persze, meg fizessed a bérleti díjat, meg a rezsit. De legalább gyorsan eltapsolod a lóvét, aztán mehetsz vissza dolgozni.
2023. aug. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
17# köszönöm, még gyűjtögetek.
2023. aug. 15. 18:28
 20/20 anonim ***** válasza:
1,5 millából különösebb végzettség nélkül max futárkodni kezdhetnél el, de mondjuk ha van egy villanyszerelő, vagy klímás végzettséged, vagy egy társasházkezelőid, akkor főállás mellet ezek bármelyike elkezdhető ennyiből.
2023. aug. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!