Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyibe kerül egy konditerem?

Mennyibe kerül egy konditerem?

Figyelt kérdés

Eszközök, gépek és a többi.

Nagy álmom hogy készítsek egy saját konditermet ahol mindenki megtalálja a helyét. Legyen szó crossfitről, street workoutról vagy szimpla súlyos edzésről.

Tudom, hogy hatalmas több milliós pénzről beszélek, de mégis érdekel. Egy teljes felszereltség mennyibe kerülne.

Mivel a 3 főbb edzés nemet céloznám meg, ezért eléggé nagy helyre lenne szükség. Tehát a helység bérlése alapból sok lenne, az eszközökről és gépekről nemis beszélve.

20-30 millióba vajon benne lenne egy jobban felszerelt konditerem?



2019. júl. 4. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

20-30 millióba vajon benne lenne egy jobban felszerelt konditerem?


Hol???Budapest vagy vidék?

Hány nm-es?

Öltöző, zuhanyozó van vagy azt is ki kell alakítani?


Amúgy meg itt van egy hasonló kérdés - az árak azóta kicsit elszálltak, legfőképp a bérleti díjak.

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-val..

2019. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én anno 200 millió körüli összeget kallkuláltam. Ha lízingeled a gépeket, akkor olcsóbb. Egy lifefitness futópad 1,5 Milla körül volt, amikor néztem.
2019. júl. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pécsen, vagy esetleg a Balaton part közelében de az jóval drágább lenne :(. Egy 250-300 mm körül gondolkodtam.
2019. júl. 5. 18:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el az általam belinkelt kérdésnél az első válaszoló első mondatát :-)
2019. júl. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!