Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek mekkora igény...

Szerintetek mekkora igény lehet villanyszerelő vállalkozásra megyeszékhelyen?

Figyelt kérdés
Karbantartóként dolgozok villanyszerelöként, de még nem dolgoztam vállalkozó mellett, nem is nagyon tudnék mert ami van az mind ipari meg utcalámpa csere, ami nem érdekel. A lakosaggi villanyszerelés jobban fekszik nekem, jobban is érdekel. Mivel elég sok mindent csináltam már karbantartóként, érdekelne szerintetek mekkora lehet a kereslet villanyszerelőkre, van itt a környéken pár. Veszprém és környékére gondoltam. De csak lakkossági. Kicsit azért bizonytalan is vagyok, nem csinálok e hülyeséget mert bár itthon elég sokat tanultam videokbol és weboldalakbol. De lehet kevés. Mester melett nem tudok dolgozni mert itt ilyen nincs. Van pár vállalkozás de én nem akarok utcailámpákat cserélni meg 10 méter magasan lámpákat szerelni.

2023. aug. 21. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Olcsó és jó szerelóre mindig van igény. Ugyis elkezdheted, szerezd meg az aktuállis szabványokat és tanuld meg, meg keres valakit akitől kérdezhetsz ha elakadsz. Ha ezek mellet nem vállalod túl magad akkor nagy baj nem lehet.
2023. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ hol. Sajnos Magyarország bizonyos pontjain már telített ez a szakma, főleg arrafelé ahol elérhetőek voltak gyorstalpalós képzések.

Az építőipar és a lakossági kereslet most csökkenőben van otthon.

Ha igazi komoly tapasztalatot akarsz szerezni ebben a szakmában akkor gyere ki külföldre.

Nem légből kapottan beszélek 4 évet dolgoztam Ausztriában most Hollandiában vagyok és úgy néz ki itt is telepedek le.

2023. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet.
2023. aug. 23. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!