Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha van saját vállalkozásod,...

Ha van saját vállalkozásod, milyen honlapot készíttetsz és mennyiért?

Figyelt kérdés

2023. aug. 23. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vásároltam egy nekem tetsző modern templatet, és azt töltöttem meg tartalommal, ill rendezgettem át, a grafikusom segítségével. Talán volt 100-200 dollár az egész, plusz kb 2 nap munka a grafikusnak és szerintem elég pöpec. A tartalmat én állítottam össze rá.
2023. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A vállalkozások nagy többsége manapság már nem készíttet honlapot, hanem csak Facebook oldala van.

Én lehet, hogy régivágású vagyok, de számomra alap dolog volna legalább egy pár oldalas statikus lap, amin a fontosabb dolgok (elérhetőség, nyitva tartás, árak) kint vannak.

2023. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valamiért a statikus lap nem oké, indíthatsz egy Divi téma és honlapépítő beszerzésével full legálisan 10k-ért a Buxbaum oldalán (ellenőrizd, én is azt tettem, ettől függetlenül ne higgy senkinek bemondásra nyilván)
2023. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
megcsináltam magamnak.
2023. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerős összerakta 90 ezerért. Igaz, nem tud sokat az oldal, pár dolgot tudok az admin felületen szerkeszteni, de nekem pont elég. 3 szöveges oldal, egy galéria és egy időpont foglaló.
2023. aug. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bjviszk válasza:
96800 Ft -ért, bármikor lehet a saját honlapod mellett webáruházad is. Csak le kell töltened, fel kell telepítened a saját tárhelyedre, be kell üzemelned és már működik is az üzlet. Saját magad karbantarthatod, de tovább is fejlesztheted teljesen legálisan. TKR Store -nak hívják és már több mint 4 éve működik élesben is ( több mint 1 millió felhasználás mellett ) és most már 4 nyelven is elérhető ( az alap 2 mellett ) és jól terjed az egész világon is.
2023. aug. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!