Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen saját vállalkozást...

Milyen saját vállalkozást lehet elindítani személyautóval?

Figyelt kérdés

Tervezek venni egy teslat, használtan, de nem lenne jól kihasználva. Ilyen 5-7 millió között nézegettem autókat, de villanyhoz kevés a pénz, benzin/dízelt pedig meguntam tankolgatni, meg szervizelni, valami bajuk mindig van.

Emellett szeretem a gyorsulást, és egy újabb megbízható autó ennyiért harmat gyenge.


Gondolkodtam rajta, hogy kérek kölcsön 4 milliót, amit visszatörlesztenék 1-2 év alatt, ha tudnék vele dolgozni.


Milyen lehetőségek vannak a taxizáson kívül, legálisan? (Nincs se vizsgám, és sárgára sem szeretném fújni)


2023. júl. 26. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

Vidéken nem kell sárgára fújni a taxikat.


De ha nem akarsz taxizni, menj el woltfutárnak!

2023. júl. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

11 millió autóval nem lenne vicces wolt futárkodni?

(Vidéki taxicég szerintem nem mehet jól, plusz budapestiként nem sok értelme lenne kijárni)

Olyasmiben gondolkoznék, ami akár nemzetközi is, és kis méretű csomagokat kellene vinni, vagy 2-3 személyt max távoli helyekre.

2023. júl. 26. 14:46
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Én adok neked kölcsön 4 milliót, hogy megvehesd álmaid első használt Tesláját! 😍
2023. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy miért gondolod, hogy egy öreg Teslát nem kell szervizelni?
2023. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

3 évesen 60-80 ezer km-rel még garanciálisak. Az akksi/hajtás pedig 8év/160.000km-ig.

Amit maximum szervizelni kell, az a futómű, fék. Semmi más.

2023. júl. 26. 15:46
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
15 miskáért már vehetsz 6 éves Model S-t is örök ingyentöltéssel SuperCharge-on.
2023. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Gyerekkorunkban a "Yamahánkat" tankoltuk ingyen a faluban a kék utcai kútnál. 😂😂😂
2023. júl. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%

"Az akksi/hajtás pedig 8év/160.000km-ig"



A MAGYAR utakra, és közlekedési normákra kalibrálták ezt? :D


Szeritem nyugodtan osszad el hárommal!

2023. júl. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%

"Amit maximum szervizelni kell, az a futómű, fék. Semmi más."

Persze és a Teslákhoz híresen olcsó minden alkatrész. Utángyártottat is kapni. 😂

Nézd, ha egy adott márkát ténylegesen olcsóbban lehetne fenntartani, mint az összes többit, akkor nem gondolod, hogy mindenki olyat venne, aki megengedheti magának?

Amúgy jogsid van már, kérdező?

2023. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

"Gondolkodtam rajta, hogy kérek kölcsön 4 milliót"

Neked csak úgy dobálnak kölcsön 4 milkót a környezetedben? Mutass már be nekik, én is kérek tőlük.

2023. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!