KoRn III kérdése:

Furgonozni magamnak?

Figyelt kérdés
Sokat gondoltam már rá, hogy vennék két furgont és saját magamnak dolgoznék áruszállításban. Alkalmazottként már csináltam, nagyjából tudom mennyit kellett menni hozzá. Szerintetek érdemes belevágni? Mennyit lehet egy autóval magamnak kitermelni? Szakmai véleményeket is szívesen fogadnék attól, aki ezzel foglalkozik!

2023. aug. 27. 14:21
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

"Cserében értek az informatikához, folyékonyan beszélek angolul, megvan az összes PÁV-om és sokéves tapasztalatom van nemzetköziben is"


Miért nem ezeket próbálod hasznosítani?


Első körben például húznék nyugatabbra az angollal.

Vagy mennék egy nagyobb városba SSC-be IT helpdesknek (hiába értesz hozzá, ha nincs papírod, akkor alul fogod kezdeni)


Persze lehet mondani, hogy nálad semmi nincs. De akkor ne csodálkozz, ha nem fog menni a furgonos vállalkozás sem, mert maximum cipelheted swartzban a 10 zsák kukoricát annak, aki annyira nyomorult, hogy még egy futóra sem telik neki

2023. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:

38-as, igen, valóban egy jó irány, viszont nem hiszem, hogy eredményes lennék benne, sokan választják a tapasztalt profi munkát, a mókolásra senki sem büszke. Még ha ki is tanulnék egy ilyet, a megfelelő tapasztalat sok-sok évbe kerülne, emiatt nem gondolom jó választásnak magamnak, de mindenképpen köszönöm!! Tréler még szóba jöhetne, utána járok mi hogyan merre :)


39-es, ismerem a csoportot, tagja is vagyok. Korábban már írtam ki róla posztot de nem érkezett megnyerő ajánlat, nem volt népszerű sem a poszt, a legtöbb munkavállalót Pest környékén keresik értelem szerűen, itt Győr Szombathely vonalon nehéz korrekt vállalkozót találni.

2023. aug. 28. 13:24
 43/47 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nem vagy te egy elveszett ember, szerintem meg fogod találni mit csináljál és sikeres leszel benne!
2023. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:

Rengetegen írtok, köszönöm, megérkezett az értelmesebb fajta válaszadók közössége is végre!


41, Helpdesk-nek utána járok, köszönöm, nem egy rossz gondolat. Nem igen vagyok az az irodában ülős telefonálgatós típus, de egy érdeklődést megér.

2023. aug. 28. 13:29
 45/47 A kérdező kommentje:
43, köszönöm! Néhány éve már sokat gondolkozom rajta, hogy mit lenne érdemes csinálni, hogy mégtöbbet kihozhassak az életből, de sajnos ebben az országban nagyon nehéz bármivel is vállalkozni. Nem is a meggazdagodás lenne a célirány, hanem egy felső-közép - középszerű biztos életszínvonal. Más vállalkozásokban eddig kivétel nélkül a munkavállalók kihasználásával találkoztam csak, emiatt nem igazán gondolkoztam alkalmazottkénti munkára, de szinte lehetetlen saját úton elindulni, még így is, hogy van egy kisebb önerőm hozzá.
2023. aug. 28. 13:32
 46/47 anonim ***** válasza:
Nyugati határszélen laksz azt írod, angolul folyékonyan kommunikálsz, szeretsz vezetni. Szedjél magadra egy kis németet és irány Ausztria vagy Németország sofőr állásba havi 1 millióért.
2023. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
#42: A pénz nagy úr... Most is alig találni szakembert kisebb munkákra, vagy csillagászati áron csak. Az embereknek meg durván fogy a pénze, egyik szakma sem atomfizika ilyen szinten. Mondjuk, ha a világ végén laksz, úgyis tárgytalan, mert nem lesz elérhető kereslet.
2023. aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!