Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes ilyen gyöngy ékszer...

Érdemes ilyen gyöngy ékszer vállalkozást inditani?

Figyelt kérdés

[link]


Elegáns és tini stilusban is lennének ékszerek.


Egyszerű elkészítésű ékszernek tűnnek,de nem teljesen azok,mert inkább veszel ilyet shinen mint,h elkészítsd magadnak.


Ezek a képek pinterestről vannak, amiket nem feltétlen lehet megvenni, pedig kellenének,mert jól néznek ki. De ilyet shine on is ritkát vagy egyáltalán nem találni.


2023. aug. 28. 13:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán.

Ismerősöm foglalkozik gyöngyfűzéssel, nagyon profi munkái vannak, számos kiállításon van túl és díjakat is nyert már. Ő is a főállása mellett fűzöget ékszereket, járkál kirakodóvásárra és hasonlók. Így egész szép mellékest tud összeszedni, de kb 10-12 éve csinálja már és az ő munkái sokkal-sokkal szebbek, mint amiket te linkeltél.

2023. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Szerintem marketing az egész. De nem gondoltam nagy bevételre amúgy sem. Már az is megéri,h eladok egy ilyen ékszert 500ft ért, hisz max 2000ft egy gyöngy készlet. Ha eladok 5db ékszert már profitáltam.

Ennél gagyibbat is eladtam már kollégának és iskolatársnak. Csak érteni kell az üzlethez.

2023. aug. 28. 15:01
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked megéri több órás munka 500 Ft-os bevételért vagy profitért, akkor csináld!
2023. aug. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
A kérdésed az volt, hogy érdemes-e, megéri-e ilyen vállalkozást indítanod. Sehol nem jelezted, hogy te gagyi ékszereket akarsz eladni és neked megéri, ha 500 forintot keresel... tök fölösleges volt így a kérdésed.
2023. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz, kölök.
2023. aug. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
82%

Én leszek az első aki nem foglak leszólni úgy látom. Szétnéztem Etsy-n és egyszerű gyöngy ékszereket is árulnak, némelyiket 7000 forintért, és mindegyik alatt vannak vásárlóktól hozzászólások.


Kicsiben mellékkeresetként meg lehetne próbálni.

2023. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálhatod, de szerintem nem éri meg ilyen kézműves dolgokkal foglalkozni a magyar piacon, mert a magyarok nem hajlandóak megfizetni azt a pluszt árat, amibe ezeknek az elkészítése kerül.


Hugom kerámikus, nagyon profi dolgai vannak, kiállításokan, újságcikkekben szerepel, mindegyik darabja egyedi készítésű. Ha nem lenne egy nagyon jól kereső férje, nem tudna megélni, mert egyszerűen Magyarországon nem adnak 20-30000,-Ft nál többet egy egyedi készítésű kerámiáért.


Így az 1000,-Ft órabért sem éri el a munkájával, ha hozzászámoljuk a anyag és egyéb rezsiköltségeket is. Ennyiből meg nem lehet megélni.

2023. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én az AliExpressen nézegetném, hogy mennyire kelendőek ezek. [link] Lefelé görgetve elérhetőek az értékelések. Nyilván aki vásárolt, az értékel...
2023. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha elkezded csinálni, akkor hamar ki fog derülni, hogy megéri-e számodra ezzel foglalkozni, vagy sem.
2023. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!