Hogyan hirdessem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, indítottam egy fuvarozó vállalkozást, viszont annyira nem nagy a megkeresés. Szerintetek hogy kéne hirdetnem cégem, hogy nagyobb legyen a forgalom, azaz hogy több munkám legyen?
2023. aug. 29. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen fuvar? Ilyen itthoni kisebb fuvarok, esetleg költöztetés? Vagy nemzetközi? Milyen autóval?
2023. aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Billenő platós kisteherautóval, kb bármi. Sóder, föld stb... Ami jön
2023. aug. 29. 14:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Tüzifát hordjál ki, az gyakrabban kell ebben az időszakban, menjél el a tüzépekre, fatelepekre.
2023. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a munka nem talál meg magától, akkor hiába hirdeted. Sok múlik azon, hogy hol van a telephelyed és milyen messze vannak tőled a munkák. Ha Budapesten vagy, valószínű több munkád lehet, de ha vidéken egy kis faluban, akkor lehet, hogy 40-50 km-t is menned kell a melóért, az meg hogyan fogja megérni? Végeztél előtte számításokat, mielőtt megvetted a billencset?

Főállás mellett csinálod, vagy ez a főállásod?

2023. aug. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Főállás mellett. Majd csak ha beindulna, akkor mondok fel a munkahelyen. A billencs mát adott volt, mert sajátcélra elég gyakran kell, úgyhogy ezért gondoltam hogy nincs nagyon mit veszteni. De amúgy is, báhogy számolok, azért hogy kezdjem, má akkor is kellett volna kocsit venni ha nem kett volna. Hiszen nem vállalhatok el egy melót, úgy hogy nincs is hozzá megfelelő eszközöm. És nem úgyvan hogy felmegyek használtauto.hu ra. Én fél évig keresgettem, hogy találjak egy jót. Mondjuk ennek kb. 5 éve. De akkor is.
2023. szept. 1. 14:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy Debreceni vagyok
2023. szept. 1. 14:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!