Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi esélyem lenne egy...

Mennyi esélyem lenne egy saját tanyán zöldségek,tejtermékek,húsok, állatok kereskedéséből megélni? El lehetne itt adni a piacon na de a kérdés hogy mennyit

Figyelt kérdés
Elegem van az emberekből. Az évek alatt teljesen tönkre mentem mert soha nem voltak barátaim mindenki kétszínű volt velem és át baszott. Mindenért mindenkinek én voltam a szar és mindenhol csak bántottak lelkileg. Minden ember fájdalmat okozott nekem a csajok ott basztak át ahol tudtak. Végre megtaláltam az igazit de már vele el akarok menekülni egy tanyára ahol vannak állatok,fegyverek, és rajtunk kívül egy ember sincs és a civilizációval sem szeretnék találkozni sokat. Max amíg árulom a termékeket. Soha többé nem akarok vissza jönni városba lakni elég volt egész életemen át a családi nehézségek a szegénység mellett is 18 éven át szenvedni. Na de mennyi esélyem lenne őzekből,szarvasokbol, malacokból, tehenekből,zöldségekből,gyümölcsökből,baromfikból megélni? 18 éves fiú vagyok
2023. aug. 29. 14:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Előbb legyen egy telked és állataid. Utána kiválthatod az őstermelőit.
2023. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem érdemes zsidózni, kérdező, azok az idők már elmúltak. A saját sikertelenséged miatt ne másokat, főleg ne komplett népcsoportokat hibáztass. Tanulj inkább sokat, képezd magad és ha úgy érzed nem tudsz itt érvényesülni, menj el másik országba szerencsét próbálni.
2023. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Off leszek: 11-es, az őstermelőiről írnál, akár privátban?


Kérdező, én is hasonlóan gondoltam. Egész addig, míg falura nem költöztünk. Nem rossz, de nem az én világom. Inkább derítsd ki, pontosan mi a bajod az emberekkel. Baromfi? Ismerősnél a felét elvitte valami. Zöldség, gyümölcs? Ha nem olvasol rengeteget és képzed magad, egyszerűen belebuksz. Mi nem igazán foglalkoztunk még vele, de idén pl elfagyott az összes cseresznye, meggy, dió nem lesz, szilva szintén nincs. Nem csak nálunk, az egész faluban, és a többi ismerős is panaszkodik szomszéd falvakban, közeli városban stb. Szóval eléggé necces belevágni.

2023. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Semennyi esélyed nem lenne, ez baromi sok munka te meg egyedül vagy! A negyedébe is megszakadnál, és rengeteg lenne a tönkrement áru. Nem győznéd! Felőrölne...


Idővel sose számolsz mi?

2023. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Azért néznek hülyének meg bsznak át, mert nem tudod hány perc egy óra. Meg hány óra egy nap...


Próbálj ki valamit kísérletképpen, már csak azért is mert fiatal vagy!



Ne aludj 36 órán keresztül, és úgy és annyit dolgozz amennyi jólesik, a lényeg, hogy egy órányit sem aludhatsz ameddig ez el nem telik.


Aztán pihend ki magad, és összegezd, hogy ennyi óra alatt (36) mire jutottál a munkáddal, és az mennyi hasznot hozna forintban!

2023. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Itt a faluban egy srác kecskékkel kezdte 13 éves korában, aztán 20 éves kora körül kezdett el disznókkal foglalkozni. Az egyik idősebb vállalkozó a szárnyai alá vette és tanítgatta. Most már 180-at fialnak egyszerre az anyakocái és a szomszéd megyékből is járnak hozzá szaporulatért, vagyis választási malacért, szóval jól csinálja.

De ez 0-24 óra munka minden nap, az év 365 napján. Nincs akire rábízza az állományt, úgyhogy nincs semmi szabadideje, nyaralás, ilyesmi. Mondjuk nője sincs a srácnak, úgyhogy igénye sincs a kimozdulásra.

2023. aug. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16: és mennyi a nettó árbevétele havi szintre kiátlagolva, figyelembe véve, hogy honnan és milyen infrastruktúrája van...
2023. aug. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!