Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást érdemes...

Milyen vállalkozást érdemes indítani? Nő vagyok. Van 2 kicsi gyerekem így ha bolt,üzlet nem mindig tudnék bemenni, akkor otthonról tudnék dolgozni pl. Bár akkor nem nagyon, keveset ha betegek és velük vagyok otthon.

Figyelt kérdés
Eladói végzettségem van de itt a városban sok ruhabolt van így szerintem az nem "aktuális ". Mennyibe kerül kb havonta egy vállalkozás?
2023. szept. 5. 15:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj, de a kerdesfelvetés alapjan azt mondom, hogy neked semmilyet, mert csúnya vége lenne.
2023. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
81%
Olyat, amihez rendelkezel megfelelő szellemi tőkével, aka több éves vagy évtizedes tapasztalattal, megvannak hozzá az eszközeid, kapcsolataid. Az, hogy dolgoztál 2 hetet egy ruhaboltban, mint eladó az lóf#sz.
2023. szept. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
20%
Pénz nélkül semmibe, pénzzel bármibe.
2023. szept. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

1es: miért?

2es: nem igazán van olyan. De pl jól tudom eladni a neten, sok mindent megvettek amik otthon voltak felesleges dolgok. Pl gyerek ruhák, játékok. Sok mindent megvettek már tőlem.

3as: bármibe? Pl mit érdemes elkezdeni szerinted?

2023. szept. 5. 17:45
 5/35 anonim ***** válasza:
30%
Se időd se pénzed a vállalkozáshoz. E 2 közül az egyik minimum kell hozzá.
2023. szept. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
49%

"jól tudom eladni a neten, sok mindent megvettek amik otthon voltak felesleges dolgok. Pl gyerek ruhák, játékok. Sok mindent megvettek már tőlem."

És erre szerinted lehet egy vállalkozást építeni?

2023. szept. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

5ös: amikor a gyerekek oviban vannak akkor van időm.

6os: csak írtam.

2023. szept. 5. 18:16
 8/35 anonim ***** válasza:
70%

Egy vállalkozás elindítása, ha neked nincs rá időd vagy szaktudásod, és a kompetens, motivált, tapasztalt vállalkozót 2-3 alkalmazottal kell pótolni, 20-40 millió forint per év, csak emberi erőforrás terén. Emellett amit csinálni akarsz, annak lehetnek költségei (lehet, hogy ez 3 db laptop, de lehet hogy 5M forint értékű ruha, üzlethelyiség átalakítása, stb).

emellett vannak adminisztratív költségek, könyvelő, stb stb.


Én amikor vállalkozni kezdtem, már sok éve szabadúsztam a területen, és a vállalkozás alapítása után 3 hónapon belül elértem a 10M-s nettó nyereséget, és szolid elképzelésem volt mihez értek, és mit akarok kezdeni a plusz kapacitásokkal amiket egy vállalkozás felfuttatása adni fog. De napi 12-14 órákat tettem bele az első évben.


Te nem úgy tűnik hogy értesz bármihez, annál jobban, mint egy átlagos ruhabolti vásárló, nincsenek klienseid, szaktudásod, pénzed, vagy időd. Ezt így nem lehet csinálni. Ne gondolkodj ebben. Őszinte jótanács, valakitől, akinek két cége van, és legalább huszat segített talpraállni a szakterületen tanácsadóként.

2023. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
44%

Nem akarlak elkeseriteni de fogalmad sincs, mi az a vállalkozás.

Egy kezdő vállalkozás napi 10+ óra munka minden nap, és fél-egy évig simán veszteséget termel.


Ehhez tőke kell.


Nem art némi szaktudas se. Kapcsolatrendszer. Marketing ismeretek. Adózási, könyvelési ismeretek.


Ha ezek megvannak, akkor kezdj el üzleti tervet írni.


Addig felesleges.

2023. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
8as: neked milyen vállalkozásod van?
2023. szept. 5. 19:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!