Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri csak hátmasszázzsal és...

Megéri csak hátmasszázzsal és talpreflexológiával foglalkozni vállalkozás keretein belül? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szóval 4 éve vagyok wellness masszőr és kozmetikus, külföldön dolgoztam. Itthon gondoltam, hogy nyitok egy stúdiót de csak hátat, nyakát és talpat szeretek főleg masszírozni. Teljes testet nem igazán szerettem sose... Szerintetek, úgy is lehetek sikeres, hogy nekem ezek lennének a spec területeim vagy nagyon sok vendégtől elesek így, hogy “válogatok mit szeretek csinálni és mit nem“.


Nagyon köszönöm a válaszokat!



2023. szept. 7. 20:43
A kérdező szavazást indított:
Igen, megéri.
Nem, nem éri meg.
8 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, szerintem ez már nem oszt nem szoroz.

Felveszed a listára hogy teljes testes masszázst is szolgáltatsz, jobb több lábon állni. Legfeljebb ha nem szereted, jobban reklámozod, ajánlgatod a többi szolgáltatást amit szeretsz.

2023. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy jól felnyomod a teljes testmasszázs árát és a vendégek úgysem jelentkeznek.
2023. szept. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálod, megtudod.
2023. szept. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!