Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Épületasztalos szakmával mi...

XXX540 kérdése:

Épületasztalos szakmával mi szükséges ahoz hogy vállalkozó legyek?

Figyelt kérdés
Dolgoztam benne és van benne tapasztalatom, ment is a munka amiket csinálni kellett, de sajnos betegségem miatt(szívritmus szabályzó) az orvosom eltiltott tőle. Fejben meg van milyen lenne, viszont tudom hogy nem egy csettintés az egész. Biztos kellenek gépek, hőszigetelt műhely, porelszívás, forgácselszívó meg indulótőke is akár gondolom nem kevés. Akár saját udvaron csinálhatnám vagy kell bele a szomszédok beleegyezése?? És biztos kell hogy hangszigetelt is legyen. De ezeket most csak úgy mondtam, biztos nagyon nagyon sokminden kell hozzá
2023. szept. 10. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát egy fűrész az biztosan kell hozzá. Meg esetleg egy gyalu is.
2023. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyi tőkéd van rá?
2023. szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!