Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan vállalkozzak pénz nélkül?

Hogyan vállalkozzak pénz nélkül?

Figyelt kérdés
Ha nekem van egy szakmám, vagy értek egy bizonyos területhez de nem vesznek fel cegek dolgozni, meg nem is szeretném más céget gyarapítani. Hogyan legyen pénzem vállalkozásra? Van üzleti tervem is. Szüleim nem tudnak tőkét adni, hitelt nem akarok felvenni, befektetőt meg nem találok. Általában a befektetők már meglévő vállalkozásba fektetnek csak be.
2023. szept. 12. 18:05
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
84%
Egyszeru, kapj munkat, legyel jo, kezd el mellekesbe aztan maris megvan
2023. szept. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
85%

Ez erősen függ attól, hogy mi az a szakma.


Egy egyéni vállalkozás elindítása nem kerül pénzbe.


A legtöbb szakmában vannak kisebb szerszám- és tőkeigényű munkák, eleinte érdemesebb ilyeneket vállalni, s lassanként beruházni újabb és újabb eszközökbe.

2023. szept. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
68%
Ahogy az első mondta: szerezz melót, tanulj sokat, munka után maszekolj, építs kapcsolatokat.
2023. szept. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
68%

Megértelek, egy saját vállalkozás mindig ad egy plusz érzést, amit sima alkalmazottként nem élhetsz át, hogy létrehozol valami értéket, építed a saját birodalmad stb..


Mivel szeretnél foglalkozni? Célszerű lenne pár évig dolgozni valahol, már csak azért is, hogy kitapasztald, hogy hogy működnek a dolgok a gyakorlatban, nem mellesleg az induló tőkét is összegyűjtheted a vállalkozáshoz.

2023. szept. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Kártevőírtas
2023. szept. 12. 18:23
 6/47 anonim ***** válasza:
73%

Miért nem akarsz hitelt felvenni?


Ha ez olyan tuti biznisz akkor biztos megtérül nem?

2023. szept. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Mert 4 millió Ft diákhitelem van és éppen azt torlesztem.
2023. szept. 12. 18:30
 8/47 anonim ***** válasza:
24%
Milyen befektetés szükséges a kártevőirtáshoz? Az nem olyan nagy gép vagy tőkeigényű dolog. Vagy tévedek?
2023. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
23%
Valami irtó céget keress meg, pár év gyakorlatot szerzel, aztán mehet a saját biznisz. Én így csinálnám, addig összeszeded a kezdéshez szükséges pénzt is.
2023. szept. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok huszonéves. Nem akarok 36 évesen vállalkozni
2023. szept. 12. 18:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!