Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vajon így lehetséges az...

Vajon így lehetséges az egyéni vállalkozás létrehozása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha varró női szakmám van és ebben is dolgozom mint egyéni vállalkozó, szerintetek pillázhatok itthon főállásban?

Tisztában vagyok azzal hogy kozmetikus és vagy sminkes és szempillastylist végzettség kell ahhoz, hogy egyéni vállalkozásban foglalkozhass ezzel.

Viszont nekem már van egy, nem lehet "bővíteni a listát"?



2023. szept. 12. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
De miről adsz ki számlát? Nadrágvarrásról? :D
2023. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De lehet bővíteni a listát!
2023. szept. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Tisztában vagyok azzal hogy kozmetikus és vagy sminkes és szempillastylist végzettség kell ahhoz, hogy egyéni vállalkozásban foglalkozhass ezzel."


Ha végzettséghez kötött a tevékenység, és neked nincs meg a megfelelő végzettséged, akkor nem csinálhatod. Ha megvan a végzettséged hozzá, akkor csak fel kell venni a jelenlegi tevékenységi kör mellé.

2023. szept. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyílván nem.
2023. szept. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!