Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Családi bölcsődét szeretnék...

Családi bölcsődét szeretnék nyitni, hogy induljak el?

Figyelt kérdés
Kisváros, igény nagyon is lenne rá. Óvodapedagógus vagyok, jelenleg otthon vagyok GYED-en. A terv az, hogy veszünk egy ingatlant erre a célra(ki is néztünk egyet), viszont nem bánnám, ha sikerülne bármilyen támogatást szerezni a felújításra, berendezésre. Természetesen a tanfolyamot el fogom végezni, amint úgy látom, hogy biztosan működhet a dolog. Látom, hogy sok ilyen bölcsi alapítványként működik, de én egyéni vállalkozásban gondolkozom, így is működhet? Vagy ha nem, mennyire bonyolult egy alapítvány létrehozása és működtetése? Ti hogyan kezdenétek bele?

2023. okt. 19. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Működhet egyéni vállalkozásként természetesen, de nem véletlenül működnek a magánovik/bölcsik alapítványi formában nagyrészt ;)
2023. okt. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hol szeretnéd, melyik megyében? Támogatást nem könnyű szerezni, csak kapcsolatokkal...
2023. okt. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. lépés: OLVASS! [link]


2. lépés: Keress ügyvédet és könyvelőt!


3. lépés: Kell neked a hivatalos oldal? Nem elég, ha "Vigyázol pár "barátod" gyerekére? >:)"

2023. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Tolna megye. És igen, hivatalosan szeretném csinálni.
2023. okt. 19. 11:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok.


Budapesten több volt tanár és óvónő "Vigyáz a kínai ismerősök gyerekeire.". Igen, ők csak kínai gyerekekre specializálódtak, ahol a szülők reggeltől estig melóznak. Mit mondjak...SZÉPEN lehet vele keresni a nyugdíj mellett.

2023. okt. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, de én nem nyugdíj mellett csinálnám. És nem is gyed mellett, hanem utána, főállásban.
2023. okt. 19. 12:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Mennyit szánnátok az ingatlan vásárlásra?
2023. okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
20 millió körül, de ehhez hitelt is kellene felvenni. Ez miért fontos?
2023. okt. 19. 13:35
 9/10 anonim ***** válasza:

"20 millió körül, de ehhez hitelt is kellene felvenni. Ez miért fontos?"

Mert nem elég megvenni, át kell alakítani és be kell rendezni, de ezt mondjuk magadtól is tudod, felesleges mondanom.

2023. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretnétek pályázni pénzre, akkor szóljatok. Bár, gondolom ez még nem most lesz, még távolabbik a tervek.
2023. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!