Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan keressek pénzt fiatalon?

Hogyan keressek pénzt fiatalon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 17 éves fiú vagyok és az elmúlt időben elkezdtem többet foglalkozni a stílusommal. Ruhákat/cipőket szeretnék venni, de mivel iskolába járok, sportolok így nincs nagyon lehetőségem dolgozni, a szünekekben sem. Na és itt jön a probléma, nincs pénzem. A szüleimtől mégsem kérhetek ennyi pénzt tegyük fel egy cipőre. Ha valaki tud olyan pénzszerzési módszer, amivel tudok szerezni egy kis zsebpénzt online?


UI: tisztességes módon, nem feltétlen keress sokat kevés idő alatt módszeren alapulva, mert ilyen nyilvánvalóan nincs és nem szeretnék semmilyen szerencsejátékkal sem foglalkozni

Köszi



2023. nov. 6. 14:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
67%
Google: diákmunka
2023. nov. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
#1 ezt az utat már végigjárt. Én inkább már kipróbált, bevált ötleteket várok.
2023. nov. 6. 14:25
 3/32 anonim ***** válasza:
85%
A diákmunka egy kipróbált, bevált megoldás
2023. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
34%
Mad modon te nem tudsz penzt keresni. Nyilvan nem vagy gyerekszinesz sem profi sportolo.
2023. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
41%
Google: full stack fejlesztő
2023. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
64%
Egyszeru, kezdj el programozni es tanulj minel tobbet. Igy 22-23 evesen mar semmi problemad se lesz
2023. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
71%
Jó használtcikk adok-veszek egy elég jól bevált módszer.
2023. nov. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
37%

Tudod mi a jól bevált módszer? Az hogy ennyi idősen a jövődre fókuszálsz és jelenleg a tanulmányaiddal foglalkozol, nem pedig beállsz valami csicskamunkásnak dolgozni hogy aprópénzért dolgozz.


Sokkal jobban megtérül hosszú távon, ha fiatalon a tanulmányaidra koncentrálsz, nyelveket tanulsz, azzal foglalkozol amivel később szeretnél mint ha elkezdesz melózni valami hányadék 1500-2000 forintos órabérért és munka mellett nem vállalod be az egyetemet hanem valami értéktelen OKJ-t vagy FOSZK-ot aztán 30 évesen rádöbbensz hogy jé abból áll az életem hogy melózok de se normális végzettség, se nyelvismeret és a legrosszabb se értékes tudás.

2023. nov. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
36%
onlyfans/roszlányok kb. csak ez játszik a "büdös nekem a munka de pénzt szeretnék" embereknek mint te.
2023. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
45%

futtasd a rosszlányokat a 9#-en.

:)

De ha nincs időd pénzt keresni, akkor nem lesz időd elkölteni sem.

2023. nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!