Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Romániából hol lehet raktárról...

Romániából hol lehet raktárról ruházati cikkeket felvásárolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nyitni szeretnék egy ruházati boltot és azt hallottam hogy romániából jó árban lehet felvásárolni mindenféle ruhanemüket, viszont azt nem tudom hogy hol milyen raktárból, akitől kaptam az információt az se tudja pontosan hogy hol.

#üzletnyitás #ruházati cikk #Árusítá #Romániai termékek #Olcsó ujj ruházati cikkek
nov. 26. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Törökországból lehet jó minőségű ruházati termékeket rendelni visszafogott áron.
nov. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Bukarestből, van ott helyismereted?
nov. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2-es

Nincsen még nem voltam bukaresbe. Tudnál ajánalni nekem egy helyet? Vagy címet?😊

nov. 26. 13:50
 4/15 anonim ***** válasza:
Beszélsz románul?
nov. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem beszélek románul, de gondolom valahogy ez is megoldható fordítóval vagy ilyesmi
nov. 26. 15:34
 6/15 anonim ***** válasza:

Vicci vagy, ha google ferdítővel akarsz árajánlatot kérni. :)

Céged van legalább?

Milyen értékben szeretnél ruhaneműket vásárolni?

nov. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ugygondolom hogy mindeféle képp próbálkozni kell és a nyelv nem tántorít vissza, tudod aki valamit el akar érni azért meg is kell küzdeni hát énis igy gondolom hogy kézzel-lábbal valahogy az embere kibeszéli magát elmagyarázza megbeszéli csak lenne haszon belőlle😊

Van cég a nevemen va könyvelő is aki igazgatja a pénzügyeket és egyéb papírmunkákat, kb olyan 200-300ezer forint körüli pénzbeli befektetésre gondoltam kezdetben😊

nov. 26. 15:58
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, ruhaüzletet akarsz nyitni. 200 ezerből mégis milyen mennyiségű ruhát szándékszol venni? 10 bugyit, 10 melltartót, 10 boxeralsót, 10 pár zoknit?
nov. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor téged kérdezlek, mennyi kezdőtőke kellene egy kb 40nm üzlethez?
nov. 26. 16:43
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem az alapterület számít, hanem az, hogy mekkora raktárkészletet akarsz tartani.

Sajátod az üzlethelyiség? Vagy bérelni akarod így a tél kezdetén?

nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!