Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Romániából hol lehet raktárról...

Romániából hol lehet raktárról ruházati cikkeket felvásárolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nyitni szeretnék egy ruházati boltot és azt hallottam hogy romániából jó árban lehet felvásárolni mindenféle ruhanemüket, viszont azt nem tudom hogy hol milyen raktárból, akitől kaptam az információt az se tudja pontosan hogy hol.

#üzletnyitás #ruházati cikk #Árusítá #Romániai termékek #Olcsó ujj ruházati cikkek
nov. 26. 10:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"olyan 200-300ezer forint körüli pénzbeli befektetésre gondoltam kezdetben😊"

Ennyi pénzzel a Kőbányai úti piacon, vagy az Ázsia Centerben próbálkozhatsz. Esetleg rendelhetsz pár kacatot a Wishről vagy az Aliexpressről.

Egy nagykerben ennyi pénzzel szóba sem állnak veled.

nov. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Felvásárolni, azt mondja... 😂

Kettőszázezerből mit akarsz te felvásárolni? 😂

Ennyi pénzből turkálót se nyithatsz, bakker...

Egy kisebb üzlethelyiség havi bérleti díja ennyi és akkor még nem fűtöttél, nem világítottál benne, adókat, járulékot nem fizettél magad után a vállalkozásodban...

És akkor még hol van a leendő árukészlet?

Vagy mire gondolsz pontosan?

nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Van cég a nevemen van könyvelő is, aki igazgatja a pénzügyeket és egyéb papírmunkákat..."

Ha ez igaz lenne, akkor valami fogalmad lenne a vállalkozásról. De nincs.

nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Monori Center (Jegenye utca).
dec. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!