Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Romániában Dropshipping oldal...

Romániában Dropshipping oldal után elér később is adózni?

Figyelt kérdés

megvan minden ötlet, technikai tudás, és szeretném legálisan csinálni természetesen, dr csak akkor amikor látom

hogy már megy, erre van lehetőség? lenne még pár kérdésem dropshippingeseknek


dec. 5. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, amig nincs profit nem kell adozz...
dec. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és hogy tudnak rájönni hogy egyáltalán van? vagy hogy kihez megy a pénz?
dec. 5. 14:24
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 Most te burkoltan abban kérsz segítséget hogy hogyan csalj adót? Ha már ilyenen gondolkozol legalább annyi eszed legyen hogy 1) tisztában vagy a törvényekkel 2) tisztában vagy a gazdasággal 3) tisztában vagy az ezeket felügyelő szervezetek hatókörével.


Gondolom egy újabb 8 általános vagy max kettes érettségivel rendelkező gyári munkás egyén vagy akivel szembejött valami hatalmas dropshipping guru TikTok videója a ferrariban ülve pénzkötegeket pörgetve és bevillant hogy hmmm én is milliárdos leszek mert milyen egyszerű!


Sok sikert a "vállalkozásodhoz" mindenféle alapismeret és marketingstratégia nélkül! Biztosan bombasikeres lesz...


U.i: az még a jobbik eset ha csak valami ingyenes fos hozta meg az ichletet és pénzt nem dobtál ki valami kamu kurzus megvásárlására ahol mindenkiből milliomost csinálnak...

dec. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát te szegény ember sajnállak hogy ilyen előítéletes vagy.

kérdésedre válaszolva nem, nem akarok adót csalni, már összeszedtem az informatikai tudást, csak azt nem tudom majd hogy tudok e utólag befizetni adót, vagy már az első vásárlásnál jönnek kutakodni?

dec. 5. 23:56
 5/5 PMC Wagner ***** válasza:
Ehhez miertnem kerdezel meg egy könyvelőt? Nem drágák
dec. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!