Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Gépészmérnök tervezőként...

Gépészmérnök tervezőként dolgozok, főleg acéliparban. Van-e olyan oldal vagy közösség ahol projecteket/rajzokat/gyártmánytervezést lehet elvállalni másodállásban?

Figyelt kérdés

2023. aug. 7. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Nincs
2023. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Minek mentél gépészmérnöknek? Segédmunkás bér. És még túlórázni sem lehet.
2023. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Segítőkész kommentek :)
2023. aug. 8. 14:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Az első leírta,hogy nincs. Én leírtam, hogy nem lehet túlórázni. Mit szeretnél még? Inkább 1. Tanulj ki valami rendes szakmát (autószerelő, burkoló, kőműves, festő stb) és nen kell majd mellekállással szar*kodni. 2. IT vagy tanulj plc-t esetleg. Illetve van nagyon kevés cég ahol korrekt bért lehet kapni (pesten vagy pl Audi Győrben), ezekhez nézd meg milyen ismeretek szükségesek és tanuld meg, ha mindenképp gépész akarsz maradni.
2023. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért ha valaki ezt mondja 10 évvel ezelőtt,hogy egy gépész tervező nem tud tisztességesen megélni a fizujából ( gondolom van már pár év tapasztalatod),kiröhögték volna,most meg a xarabbul kereső felébe van lassan a társadalomnak,kb egy aldi dolgozóval egy szinten,hihetetlen.
2023. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 szomorú, de nem igaz. Nálunk tényleg a segédmunkások (igaz feketén) de többet keresnek. A szakik meg bejelentve is simán verik a gépész fizetést
2023. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valamit rosszul csinál a kérdező vagy szar helyen lakik. Pesten már 5-10 év tapasztalattal egy mérnök megkeresi az átlag 1 millió bruttót a hays szerint ( még talán a legegyszerűbb qualits mérnök is a 900ezret).10+ év tapasztalattal pedig 1,3-1,4 millió. Ez ugye az állásajánlatok átlaga, mindenféle bónusz nélkül (szóval ha tényleg jó vagy lehet több is). Azért nettó 660 ezer plussz 13. havi fizu, cafetéria egyéb bónuszokat hozzászámolod nem rosssz fizetés. De Győrben az audinál is elérhetőek ezek a számok
2023. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát én az épìtőmérnök végzettségem még mindig bármikor "elcserélném" egy gépészre. Szoval azert van rosszabb is.. persze tény, info - villamos- mechatronikai trió keresi a penz, pláne ha minél közelebb vannak a programozasi területekhez.
2023. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is gépészmérnök vagyok és nem vagyok hülye, angolul is elég jól beszélek (legalábbis rengetegszer teszteltek már és soha nem mondták hogy nem megfelelő az angolom sehol). Fejlesztőmérnökként pesten 350 bruttót kerestem 5 éve kezdőként... azóta nagyjából 650 amit el tudok kérni bruttóban. Volt olyan kollégám akinek msc-je volt ebből és még egy másik mérnöki szakból is, és br. 550 et keres. Messze ne mrepkednek itt az 1 milliós fizuk, mint ahogy sokan előadják. Ahhoz már középvezetőnek kell lenni minimum.
2023. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha Pesten fejlesztőként 5 év tapasztalattal 650 bruttót kapsz, akkor azonnal válts. 2019-ben kerestem annyit 3 év tapasztalattal és már akkor sem voltam agyonfizetve. Váltottam és több helyen kaptam attól nagyobb ajánlatot (650-750) annó.


Kb 1.1M megkereshető 7-8 év tapasztalattal, de vannak helyek, ahol ettől többet is adnak kicsivel. Efelé menni már nehéz, ott már tényleg kell egy kicsit több felelősség.

2023. aug. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!