Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe lehet 22 milliót befektet...

Mibe lehet 22 milliót befektetni ami havi 200-300 ezer Ft jövedelmet hoz?

Figyelt kérdés
Szeretnék passzív jövedelmet csinálni, van 22 millióm erre a célra, reálisan havi 200-300 ezer forint körüli összegre gondoltam. Ez elérhető, vagy álomvilág?

dec. 27. 17:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
30%
10-es melyik platformon vetted és adtad el?
dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
27%

"Januárban vettem 105 $-on Tesla részvényt, amit februárban 218 $-on eladtam."

Máris elhisszük, ha mutatod a számlakivonatod...

dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
25%

"Szeretnék passzív jövedelmet csinálni"

Ne passzív, hanem aktív jövedelmet akarjál csinálni!

Irány a tőzsde, OTP, MOL részvényekkel daytrade.

dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
Tanulj inkább a kriptotőzsdéről, opciós, határidős fedezett ügyletek, stb...
dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 A kérdező kommentje:
A tőzsde meg kriptó meg az ilyen baromságok nekem teljes mértékben szerencsejáték kategória. Ennyi erővel a Casinóba is bemehetsz és felteheted mindet a pirosra.
dec. 30. 20:33
 16/73 anonim ***** válasza:
100%

Szakmai ismeretek nélkül a villanyszerelés is szerencsejáték. Jogosítvány nélkül pedig a bármilyen járművel történő közlekedés is az. Amennyiben hajlandó vagy tanulni a tőzsdéről, akkor pedig már messze nem szerencsejáték.


Ámde, nem kell mindenkinek tőzsdéznie. Szükség van takarítókra, gyári munkásokra, szállodai alkalmazottakra és még sok más munkásra, akik kiszolgálják azokat, akik jól keresnek a tőzsdén.

dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
42%

"A tőzsde meg kriptó meg az ilyen baromságok nekem teljes mértékben szerencsejáték kategória. Ennyi erővel a Casinóba is bemehetsz és felteheted mindet a pirosra."

Tudod, van az a mondás, hogy mindenki biztonsági őrnek születik, csak van, aki továbbtanul...

Amúgy meg alapszinten józan paraszti ésszel is lehet kereskedni a tőzsdén, akkor kell venni részvényt, amikor olcsóbb, tartani hónapokig, vagy ha nincs szükséged a pénzre, akkor 1-2 évig és 30-40-100%-kal magasabb árfolyamon eladni ízlésed és választásod szerint. Ehhez tényleg nem kell semmilyen spéci tudás, csupán olvasni és tájékozódni kell.

Aki még ennyire sem hajlandó, az jobb, ha állampapír, vagy más után néz.

dec. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:

"A tőzsde meg kriptó meg az ilyen baromságok nekem teljes mértékben szerencsejáték kategória. Ennyi erővel a Casinóba is bemehetsz és felteheted mindet a pirosra."


Minden "szerencsejáték" ha hülye vagy hozzá...

dec. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:

"Szeretnék passzív jövedelmet csinálni, van 22 millióm erre a célra, reálisan havi 200-300 ezer forint körüli összegre gondoltam. Ez elérhető, vagy álomvilág?"

Szállj be megbízható ismerősöd vállalkozásába, akinek pár millió plusz tőkére van szüksége a bővüléshez, fejlesztéshez és tulajdonostárs leszel a cégében és részesülsz a cég potenciális jövedelméből.

Vagy vegyél egy olcsóbb lakást valahol és add ki bérbe.

Vagy vegyél állampapírt, az fix hozam, cserébe nem igényel törődést.

dec. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 A kérdező kommentje:

"akkor kell venni részvényt, amikor olcsóbb, tartani hónapokig, vagy ha nincs szükséged a pénzre, akkor 1-2 évig és 30-40-100%-kal magasabb árfolyamon eladni ízlésed és választásod szerint."

---------------------

Jah, mert mindig minden részvény felfelé megy, igaz?

dec. 31. 12:09
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!