Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kerestem 4mft-t és valami...

Kerestem 4mft-t és valami nagyon jól jövedelmező dologba szeretném befektetni vagy tudtok e nekem mondani valamit hogy hogy tudnám a többszörösét megkeresni vele?

Figyelt kérdés
Bármilyen ötlet,terv,érdekell
2009. nov. 15. 02:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Tőzsde!! Egy jó bróker pár hónap alatt megduplázza neked,kockázatos,ezért csak ismerősön keresztül tanácsos beleugrani.

Minden más felejtős,legalább is rövidtávon!

2009. nov. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Adhatnál tippet hogy mivel kerested meg a 4 milliót mert nekem sem jönne rosszul ennyi pénz. Mivel foglalkozol?
2009. nov. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha van nettó 4 milliója,akkor az bruttó majdnem a duplája,úgyhogy tutira nem "kereste" ezt a pénzt.

Ha meg az ember összegyüjtöget 4 milliót a fizujából évek alatt,vagy tök mindegy mennyi idő alatt,akkor meg nem egy ilyen idióta kérdésben fog tanácsot kérni,hogy mibe fektesse,hiszen okkal gyöjtötte össze.....

Gyanítom nincs itt semmi 4 milla,csak unatkozott a kérdező!!

2009. nov. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
07:27 Ő Gondolkoztam rajta,tudnál nekem segiteni abban hogy találjak egy jó brókert persze te is részesednél a haszonból.
2009. nov. 16. 13:58
 5/17 A kérdező kommentje:
09:11 Volt egy családi telek,aminek segitettem az eladásában én kerestem a közvetitőt,én határoztam meg az árat,én vittem végig az egész ügymenetet az eladásig.
2009. nov. 16. 13:59
 6/17 A kérdező kommentje:
12:18 Viccből nem kérdeznék ilyeneket,nem látom értelmét ha nem lenne valós hogy csak kinozzam magam a gondolattal,hogyha esetleg télleg tudna valaki valami jót mondani és nem lenne meg a pénz.A Pénz megvan,de a jelenlegi gazdasági helyzetbe nemtudom mibe tudnám befektetni ötleteim vannak,de hátha van itt valaki akinek van egy jó tippje és közössen megtudnám vele valósitani.
2009. nov. 16. 14:00
 7/17 anonim ***** válasza:
vigyázz, mert sokan okosok a tőzsdéhez!meg keress egy szakembert és jó lesz..persze!!engem a molról és az otpről akartak lebeszélni az aranny miatt, mert lesz az 1200dollár is.ok lesz.csak épp a mol és az otp közben duplázott...megnéznélek mikor egy hét után -10%-ot teljesit a portfolió, hogy áll a szád.szóval türelem nélkül a tőzsde sem fog menni.jó kis állampapír ami biztos vagy tőzsde,de hosszú évekre nehogy kibukj az elején!
2009. nov. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Rendben,csak a pénzem egy kisebb részét szeretném hosszabb időre befektetni,de a nagyobb részét jo lenne olyan 1-2 hónapos átfutási idővel kamatoztatni.
2009. nov. 17. 18:43
 9/17 anonim ***** válasza:
mint laikus annyit mondanék még, hogy ha tőzsde akkor osztalékfizető papír!a legjobb a mtelekom.most 760Ft körül van az ára, az osztalék fizetés május körül van.eddigi osztalékok 74Ft körül alakultak/részvény.még a válságban is 1Ft-tal emelték.ez annyira nem lehet bukó, mint más.kiváncsi vagyok, hogy döntessz és mibe fektetsz.érdekelne ha megosztanád esetleg itt a későbbiekben.
2009. nov. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Rendbe,gondolkoztam még külfőldi munkaközvetitésben is,mindenhol csak azt látom nincs munka stb..és szerintem tudnák is kinnt anglia,hollandiába munkát szerinted hülyeség vagy látsz benne valami fantáziát?
2009. nov. 18. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!