Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Készítettem egy társasjátékot....

Készítettem egy társasjátékot. Mihez kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ahogy a címben is írtam sikerült egy társas játékot készítsek, de nem tudom mit csináljak ezek után. Írjak egy játékkiadónak vagy próbáljam meg én előállítani inkább? (Megtudom itthon is csinálni nem rendes társasjáték) Szerintetek melyik érné meg jobban? És ha esetleg influencerekkel szeretném hirdetni mennyit szoktak felajánlani nekik? Az eladás hány % át? Köszönöm előre is a választ. Bocsi a helyesírási és fogalmazási hibákért Erdéyből származom és nagyon sietve írtam. :)

dec. 28. 00:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyébként millió ötlet sé startup kallódik / tűnik ela süllyesztőben...


Erre az a megoldás, hogy felteszed rá a családi házat meg mindent ami van aztán legyártod kiadod, szponzorálod, aztán vagy bejön, vagy nem...


Kb mint a förtelmes főnökökben...

dec. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%

chatgpt vel irasd meg böngészőre és androidra majd tegyél bele mikor tranzakciókat és kész. a befolyt pénzből pedig letudod gyártani a fizikai prototípust majd menj kickstartere.


ha nagy céged lesz belőle fel vehetnél részleg vezetőnek good luck😉!

dec. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Srácok... ez egy társasjáték.

A prototípust le lehet gyártani párezer vagy max 10-20ezer forintból. Ha a kiadónak megtetszik, akkor a gyártást ennek töredékéért megoldják, elvégre ami a polcra kerül az 3-8ezer forint között lesz valahol nagy valószínűséggel, és ez az ár mindnekinek meg fogja érni.


Miért kéne ehhez hitellel terhelni a házat meg céget alapítani?:D

dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!