Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan, hol kell szabadalmazta...

Hogyan, hol kell szabadalmaztatni 1 társasjátékot? (lent. )?

Figyelt kérdés
Én kitaláltam 1 új társas játékot..., modelleztem, és készítettem hozzá animációt, bemutató videót... Azt szeretném megtudni, hogy hogyan lehet kiadatni, hogy gyártsák, és árulják, de úgy, hogy én is kapjak belőle pénzt...?
2012. jún. 27. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Menj a szabadalmi hivatalba és szabadalmaztasd! Nagyon segítőkészek!

2. Költségterv és hasonlók is kellenek hozzá! A befektetők keresése csak ezután jöhet de "csak" egy játékötletre nemfognak tolongani...


Jobb ha alapítasz saját céget és magad fogsz bele. Nem mellesleg ha pénzes ember lennék és valaki egy ilyen "ötlettel" keresne meg én sem adnék egy fillárt sem hisz az illető minden kockázat nélkül akar nagyot keresni de ha a játék bukás akkor én, a pénzember bukok tíz- és százmilliókat!!

Szóval pénzre ne számíts!!!

2012. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!