Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Valakinek lenne egy jó ötlete...

Twitx kérdése:

Valakinek lenne egy jó ötlete mire tudnám befogni a házunk mellett lévő saját és különálló telkemet(400nm²) ?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok kint dolgozok külföldön,2 havonta járok haza de viszont rossz hogy üresen áll, szeretném befogni valamire de nincs ötletem,van rajta egy kis fa ház ~ 7nm²

dec. 30. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Add ki nyaralónak
dec. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Ültess almafákat. Hátha az egyiken véletlenül terem egy iPhone.
dec. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A fa házon nincs alblak és lakhatásra nem alkalmas mivel nem rendelkezik olyan adottságokkal,csak az alakja van meg
dec. 30. 13:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha külföldön vagy, és nem jársz haza rendszeresen, egy teleknek nincsen különösebb hasznosítási lehetősége. Max, ha vidéken vagy, a szomszéddal esetleg meg lehet dumálni, hogy termeljen rajta valamit, és a fele termény a tiéd, mi egyszer csináltuk ezt pár évig egy üres telkünkkel, de aztán a szomszéd visszamondta, mert más megöregedett, nem bírta a melót.

Mondjuk sok pénz nem jött ki belőle, de legalább rendben volt tartva.

dec. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30 szilvafa és minden ősszel főzethetsz 50-100 liter saját pálinkát.
dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"30 szilvafa és minden ősszel főzethetsz 50-100 liter saját pálinkát."


!!! Saját fogyasztásra, önkormányzatnáé regisztráltatott főzővel!

KÜLÖNBEN! Jön a MegKúr bevetési csapat!


Gyakorlatilag halálra ihatod magad, azt megengedik, a megélhetést nem!

dec. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a főzdében főzettem, 1350 volt így literje, 38,5 litert adott egy üst cefre.
dec. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igénytelen, rezisztens gyümölcsfákkal telepítsd be (a Tündérkertekből tudsz szerezni régi fajta oltványokat) és a májusi cseresznyétől kezdve az október végi körtéig és szőlőig ingyen gyümölcsöket szüretelhetsz a családoddal.
dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
add el, legyen más problémája
dec. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!