Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást lehet 17...

Milyen vállalkozást lehet 17 évesen?

Figyelt kérdés

Valami kisebb vállalkozás akár bármit árulok bárkinek bármiben segítek?

Vagy mongyuk horgászbot szerelő és hozzák ide hozzám hogy felszereljem a zsinirt rá és azért mongyuk 500-700 dinárt kérni?



jan. 8. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
MonDJuk előbb le kéne érettségizni, meg elérni a nagykorúságot.
jan. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Az előbb írtál ki egy másik hülye kérdést... Előbb tanulj meg rendesen dolgozni, utána ráérsz vállalkozást indítani. A vállalkozásokhoz is kell pénz. Kell egy tőke. Szerinted a felnőttek miért szokták mondani, hogy ennyit meg annyit vártak a beindításával? No meg a könyvelés... Nem akarok ítélkező lenni, de ha a helyesírást nem bírtad megtanulni 17 éves korodra, akkor nem vagyok biztos benne, hogy tudnád, hogyan kell adózni, ha meg könyvelőt fogadsz, akkor azt is fizetni kell, ami egy horgászzsinór-felszerelős, alacsony hozamú vállalkozásból hogy tervezed megoldani. Komolyan, mi a terved? És gondolkodtál, mi lesz, ha becsődöl? Akkor 17 évesen mit tudsz csinálni? Már ilyenkor veszel fel hitelt? Ugye tudod, hogy azt 18 éves kortól lehet? És ha addig be is töltöd, akkor is jó időre eladósítod magad, ami azt jelenti, hogy a könnyű pénzszerzési lehetőséged pont az ellenkezője lett...


Amit én tennék: 1. Tanulnék, hogy olyan vállalkozást tudjak indítani, amihez értek + tud is hozni a konyhára.

2. Dolgoznék, hogy a vállalkozásomba tudjak fektetni.

3. Pár év után egy részletes tervvel talán belevágnék.


Egy szóval: Dolgozz! 17 évesen ne kiskapukat keress, főleg nem ekkora ésszel.

jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
#2 vagyok. Látom, nekem se sikerült minden mondatomat összeraknom: *A könyvelőt is fizetni kell, amit nem tudom, hogy tervezel megoldani egy alacsony hozamú, horgászzsinór-felszerelős vállalkozásból.
jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan nem lehet vállalkozó de annak semmi akadálya nincs, hogy használtcikk adásvételével foglalkozz. Jófogáson, vaterán, facebook csoportokban, Facebook marketplace-en tudsz adni-venni könyveket, CD-ket, telefonokat, egyéb otthon levő lomokat stb., amire neked már nincs szükséged, de másoknak jó lehet.


Ez egy jó gyakorlás lehet és rengeteg tanulsággal is szolgálhat arra, hogy hogyan is működik a kereskedelem.

jan. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Ne már, hogy 17 évesen ennyire együgyű vagy! Gucci blúz után horgászbot-szerelés? 😂

De legalább már kiderült, hogy nem nő vagy, ők nemigen horgásznak. 😂

Nekem 17 évesen több eszem volt, 13 éves koromtól minden nyáron dolgoztam és pénzt kerestem, még anyámnak is tudtam belőle besegíteni egy kicsit, ha már egyedül nevelt.

jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Kérjük a kérdést törölni a saját vállalkozás kategóriából, tekintve, hogy kérdező még kiskorú és a kérdése nem vállalkozás, hanem álmodozás kategóriába való! Köszönjük!
jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
bolond vagy kérdező
jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%
Fú de nagyon várom, hogy 18 legyél és elkezdj végre egy gyárban dolgozni és ne maradjon energiád erre a sok kreténségre.
jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akinek van hozzá affinitása, az már rég pénzt keres minden mozdulatával kb. Közben te csak tervezd meg, hogy holnap mit kell megtervezned...
jan. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tesco, Aldi, Lidl stb. árufeltöltő "vállalkozás" például nagyon testhezálló lenne számodra, kérdező!
jan. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!