Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Körmös vagyok. Szeretnék...

Körmös vagyok. Szeretnék egyéni vállalkozó lenni. Hallottam, hogy vannak vállalkozás indításához pályázatok, erről hol lehet infót kapni és pályázni?

Figyelt kérdés
jan. 12. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jelenleg pályázat. Szerintem idén biztosan nem lesz. A vállalkozásindításos pályázatokat nagy ívben kerüld. Ha majd lesz valamid és tényleg kell valami a vállalkozáshoz, akkor majd pályázz!
jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kifejtenéd, hogy miért?

Köszönöm

jan. 12. 22:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg az a helyzet, hogy a pár éve megcsinált és kifizetett pályázatokat elkezdték újraellenőrízni. A cél, hogy pénzt szedjenek vissza a kedvezményezettektől, amit nem tudom miért van, de elég nagy baj, mert sokaknak nincs pénzük ilyesmire. A vállalkozásindító támogatás nagyon bonyolult volt és sok mindenre oda kellett figyelni, valamint maga a pályázat megnyerése és a vállalkozás elindítása is sokba került. Így szerintem nem nagyon érte meg pályázni, mert a támogatás jelentős része olyan dolgokra ment el, ami különben nem merült volna fel. Ezért érdemes kezdetben nem pályázni, csak akkor ha már van egy stabilitás. Nem hiányzik szerintem senkinek egy kezdő vállalkozásból 3-4 milliót visszafizetni.
jan. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 PMC Wagner ***** válasza:

"Kifejtenéd, hogy miért?"


kis vállalkozóként,az állami támogatások erősen kerülendők. Egyrészt mert megvan kötve mire tudod csak használni másrészt rajtad fog csücsülni a nav és a legkissebb hiba esetén azonnal az ég szakad rád

jan. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A nav nem fog rajtad csücsülni. Még. De lehet eljön ez is.
jan. 13. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eus palyazatok azok amik voltak is es mivel nem jonnek a penzek ezek nincsenek mar...
jan. 13. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi az infót :)
jan. 13. 09:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak saját pénzedből tudsz vállalkozást indítani, "ingyen pénz" nincs ilyen célra sajnos.

Ha életképes a vállalkozási ötleted, akkor úgyis elmegy a saját lábán. Ha meg életképtelen, akkor meg csak milliós tartozásod lenne az állam felé utána. Az meg mire jó...

jan. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!