Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri így belevágni vagy sem?

Sergio Sergio kérdése:

Megéri így belevágni vagy sem?

Figyelt kérdés
Épületasztalos a szakmám 2014-ben végeztem majd dolgoztam benne, viszont egy ideje más területen dolgozok. Azon gondolkodtam/gondolkodok hogy esetleg megéri-e például baltanyelek készítése és eladása, kalapácsnyelek, keresztek
jan. 15. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Mindig az a kérdés, hogy van-e kereslet arra amit kínálunk. Hiába készít az ember világbajnok szerszámnyelet, ha nem veszi meg senki, vagy három darab fogy havonta.

Én végeznék egy kis piackutatást, csinálnék egy tucatot mondjuk, és meghirdetném a neten. Aztán kiderül érdemes-e. Aki profi, rászervez a vevőre, menni kell a lehetséges vásárlók után, ajánlatot tenni, termékmintát vinni, törekedni a rendszeres megrendelésekre, stb.

jan. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor be tudok menni az obiba és fillérekért tudok baltanyelet venni.
jan. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Készíts inkább konyhabútorokat, beépített szekrényeket megrendelésre. Azoknak nagyon megy akik ezt csinálják.
jan. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha csak baltanyelet tudsz készíteni a kitanult szakmáddal, az már veszett fejsze nyele, ha érted... 😂
jan. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem csak azt tudok, de valahol el kell kezdeni :)
jan. 16. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Hogyne, a chiphiány után a kapanyélhiány a piac legégetőbb problémája. Én is belevágnék, ha tudnék készíteni.
jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek ott egy komplett asztalosműhelye gépekkel, de sajnos alkoholista, úgyhogy lassan felkopik az álla...
jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!