Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját vállalkozás ami havi...

Saját vállalkozás ami havi 2m-5m-et tud termelni?

Figyelt kérdés

Nem keresek rosszul most sem. 33/F vagyok és egy nagy múltú cégnél dolgozom 10+éve. Változó 650k-1m nettó között kapok fizetést. Ami nem rossz tekintve hogy megszakadnom sem kell.


Nézem hogy sokan élnek olyanokból hogy ilyen mandalákat festegetnek, süthető gyurmás ékszereket készítenek, tehát tudjátok ilyen kreatív vagy félig kreatív tevékenységekből keresnek pénzt.


Ha csak a süthető gyurmát nézem és az ékszer árakat akkor elég jó árréssel lehet dolgozni.


Tudnátok nekem hasonló tevékenységeket mondani és nagyvonalakban leírni? Hajlandó vagyok sokat dolgozni, nem gond. Csak kicsit kevésbé kötött melóban gondolkodom a jelenleginél. (Ide minden bap be kell csekkolnom fix időpontokban.)


Olyat szeretnék végre hogy reggel 7-8 között felkelek kényelmesen megkávézok, híreket olvasok, reggelizek. Aztán majd elkezdek dolgozni éw nyomom akár késő estigis ha épp az esik jól (hiszen a magam ura vagyok).


Egyszerűen elsajátítható vagy másolható tevékenység érdekel ami tud 2-5m között termelni nekem (beletett munkától függően nyilván)...


Segítsetek kérlek



jan. 16. 00:17
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
44%

"Egyszerűen elsajátítható vagy másolható tevékenység érdekel ami tud 2-5m között termelni nekem (beletett munkától függően nyilván)..."


Nyilván egyszerűen elsajátítható nincs, hiszen nem azért robotolnak sokan a gyárakban 12 órázva, 3 műszakozva közel minimálbérért mert épp ezt szeretik csinálni...


Komoly szaktudással van esélyed 2-5M közötti nettót keresni, azt is leginkább úgy ha külföldre dolgozol teljes remote pl: IT területen, vagy Mo-n valami magas tech pozit töltesz be pl: kiberbiztonsági architekt bankban vagy vezetői pozíciót (de az már jóval kötöttebb).


Ezen kívül alternatív lehetőségeid vannak ha pl: tartalmakat osztasz meg a közösségi médiában és nagy követőtáborod lesz (több 100K feliratkozó), tőzsdézés stb... de nyilván ez sem "egyszerűen elsajátítható".

jan. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

Prof. Hát az a helyzet, hogy az IT-hez sok közöm nincs. Nem biztos hogy szeretnék megtanulni programozgatni különbböző nyelveken. Noha amúgy testhez álló lenne mert befelé forduló személyiség vagyok. De arra egy életet kell áldozni és folyamatosan fejleszteni magad. Azt hiszem 33 évesen már nem vágnám ekkora fába a fejszémet. (És nem a sok melóval van a baj. Hanem mire és HA felépítem a tudásom nulláról olyan szintre hogy tudjon 2m-5m között... Addig elszalad minden jó mellettem.)


Tőzsdézgetek is. De nem tradelek. Hanem hosszútávon fektetek be. De hacsak nem találom meg a következő NVIDIA-t vagy Microsoftot akkor túl nagy kariert nem fogok futni azzal a jó esetben is évi ~15%-20% profittal.


Gondolkoztam még valami webshopos dologban is de... A Temu és társai mellett ma már nehéz labdába rúgni.

jan. 16. 01:18
 3/52 A kérdező kommentje:

Amúgy vágom hogy ha annyira egyszerű lenne akkor nem robotolnának emberek 12 órákat gyárakban. De én belelátok a gyári életbe. És az a helyzet hogy a legtöbben azért nem viszik többre mert önmaguk korlátai.


Mintha beprogramozták volna magukat az örökké tartó ***p@sra és mókuskerékre. Se nem gondolkodnak azon hogy hogyan tudnának többet kihozni magukból és nem is érdekli őket hogy egyáltalán lehet ilyet is. Sőt mintha ez a réteg kivetné magából azokat akik nem akarnak ezen a szinten megragadni. Mintha bűn lenne vagy valamiféle betegség ha te többet akarsz elérni.

jan. 16. 01:26
 4/52 anonim ***** válasza:
42%
Eselytelen hogy ezekkel elerd ezt a penzt
jan. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim válasza:
53%
Te inkább bele se kezdj. Ilyen felfogással semmire sem fogsz jutni.
jan. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
68%

Ilyen nincs, amit elképzelsz. Egy saját vállalkozás éppen sokkal több időt elvisz, mint egy órás alkalmazotti viszony. Az elején rengeteg idegeskedéssel, szerényebb bevétellel, csak pár év múlva kezd jobb lenni, amikor kialakul a vevőköröd és megfelelő az üzleti stratégiád. Mivel láttam, hogy IT-ra nem szeretnél éveket szánni és megtanulni, feltételezem, hogy piackutatásra, rengeteg tanulásba, utánajárásba se szeretnél.


Egy vállalkozás nem úgy működik, hogy szeretnék későn kelni és sokat keresni, ezért az leszek!

jan. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
42%
Most 2 vagy 5m kell havonta? 2-t egy év is osszehoz, 5öt már nem.
jan. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
31%

En itban contractorkent ket kulonbozo cegnek szamlazva se erem el a netto 5 ot pedig eleg durvan hajtok, ha szerinted egy himi-humi webshoppal 2-3 even belul ez elerheto barmilyen szakmaban akkor nagyon tevuton jarsz.


Webshop kb eselytelen kategoria. Persze lehet te majd szebbet jobbat csinalsz, de felfuttatni ertelmezheto vevoszamig egy webshopot nem kis penz...

jan. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
31%
Az az ami nincs. Mármint könnyű, kevés tudással sokat keresni.
jan. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
44%
Szép álom volt. Jól mutatja mennyire fogalmad sincs a valóságról.
jan. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!