Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi időnek kell eltelni...

Mennyi időnek kell eltelni még, hogy jobban éljünk? Lehet úgy vállalkozást működtetni, hogy megérje? Több adót és közterhet, járulékot kell befizetni, mint amit ki tudok termelni. Mikor lesz ennek vége? Legjobb alkalmazottnak lenni.

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez sok mindentől függ, ezt így nem lehet megmondani. Én pl. most kezdek vállalkozásba, és tisztába vagyok vele, hogy kb. egy évig (ez a minimum) nem nagyon fogok tudni pénzt kivenni belőle, vagy csak tényleg nagyon minimálisat!
2010. máj. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alkalmazottnak meg azért nem jó lenni, mert egy marék apróért kell dolgozni és elviselni a megaláztatásokat. Én ugyanebben a cipellőben járok. Alkalmazottnak nem vettek fel sehová, vállalkozni meg nem merek a fix fizetni valók miatt. Nem vagyok adóelkerülő, adóznék én szívesen, ha: méltányos szabályok szerint zajlana és effektíve a bevétel után kellene. (ameddig leszrja az apekk, hogy van-e jövedelmed vagy sem, akkor is fizess, addig ez ÉLETKÉPTELEN!!!)
2010. máj. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!