Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha saját vállalkozást szeretné...

Ha saját vállalkozást szeretnék indítani a gazdálkodás és menedzsment jó választás lenne?

Figyelt kérdés

Szóval főként online vállalkozásokkal kezdeném, ezzel már van tapasztalatom, aztán ha jól megy persze elindulnék más irányokba, de nem ez a lényeg.

A gazdálkodás és menedzsment jó alapot adna egy vállalkozás irányításában?

Matekból jó vagyok, mindig is volt hozzá érzékem, szóval azzal nem lenne gond.

Vagy esetleg van egy jobb egyetemi szak, ha ez a célom? Mert ahogy néztem ez a szak áll a legközelebb ehhez, hisz "megtanít minket vezetőnek lenni" de cáfoljatok meg ha nem így van



jan. 17. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
semmit nem ad hozzá.
jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gazdálkodás és menedzsment szak jó alapot ad, vezetőnek lenni meg majd az élet (gyakorlat) megtanít. Érzéked meg vagy van hozzá, vagy nincs.
jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gazdálkodás és menedzsment arra jó, hogy mindenből tanulsz egy kicsit ami a gazdasággal, pénzügyekkel, menedzsmenttel kapcsolatos, de valójában semmihez sem fogsz magas szinten érteni pusztán a képzés elvégzésével. Szerintem a vállalkozásod tárgyához kell a legjobban érteni, amihez persze jó kiegészítés lehet a gazdasági ismereteid bővítése.
jan. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!