Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehet valakinek saját vállalko...

Lehet valakinek saját vállalkozása, ha nehezen kezdeményez beszélgetést?

Figyelt kérdés
Nagyobb tömeg előtt elbátortalanodok sajnos, nem nagyon tudnék embereket irányítani. Olyan vállalkozások, amikhez nem kellenek alkalmazottak mennyire nehéz vezetni?

jan. 19. 06:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bárkinek lehet vállalkozása.
jan. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Alkalmazottak nélküli vállalkozás is létezik.
jan. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pl szoftverfejlesztő vállalkozó vagyok. Nincs alkalmazottam. Nem is vagyok vezető alkat, sose tudnék főnök lenni. Működik ez is.
jan. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bárkinek lehet.
jan. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Simán lehet egyedül,vagy 1-2 emberrel vállalkozni.Én a kollégámmal/barátommal dolgozom,lakásfelújításokkal kapcsolatos munkákat,teljesen jó így.

Jobb is,mert az emberekkel csak a baj van,ezt sok vállalkozó mondja.

jan. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de olyan vallalkozast kell inditanod aminel nem kell masokkal beszelgetned. Pl online vallalkozas, webshop
jan. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is ez a bajom, de az online tér iszonyú nehéz, egy webshophoz brutál jó termék kell, 0 konkurenciával, hogy esélyed legyen.. plusz jó szöveg, esetleg videók tiktok, hirdetések stb
febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!