Vállalkozás eladása?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Hol érdemes hirdetni eladásra vállalkozást? Van egy plázában egy üzletünk, magát a helyet béreljük a plázától. Eladnánk mindent: árukészlet, bútorok meg magát a céget is átadnánk akár.


Ez az üzlet eléggé fix megélhetési forrás, kialakult vevői meg szállítói körrel. 10 éve vagyunk ugyanazon a helyen.


Vajon valaki láthat benne fantáziát, hogy oké kifizetem ezt az x milliót, cserébe lesz egy kitűnő hírnevű boltod és nem kell éveket azzal tölteni hogy a nulláról felépítsd, ráadásul tovább is lehet fejleszteni (webáruház)?



köszi előre is


jan. 21. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
fb üzleti csoportok. pl minner. A minap ott volt eladónak hirdetve egy befuttatott webshop.
jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
39%
Ha annyira megy, akkor miért adod el?
jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

na akkor keresek majd ilyen csoportokat, hátha


#2 mert belefáradtam, és kitűztem hogy már csak ebben az évben akarok vele foglalkozni

jan. 21. 18:53
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Meg van véve!
jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Balázs Kicks?
jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Milyen üzlet? Mekkora forgalom? Mennyibe kerül?
jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Lehet érdekel. Tudsz adni részleteket?
jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
Haldoklanak a plázák üzletei.
jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!