Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Akinek kézműves kisvállalkozás...

Akinek kézműves kisvállalkozása van, az hogy oldja meg a csomag/levél feladást?

Figyelt kérdés

Pl. aki meskán vagy etsy-n árul és naponta összegyűlnek a csomagok, ezeknek a feladására van valami praktikusabb megoldás, mint elballagni a postára és ott személyesen egyesével feladni a leveleket/csomagokat?

Most olyanra gondolok például, hogy akinek van postafiókja, az adhat-e fel csomagokat azon keresztül meg ilyesmi. Ez azért merült fel bennem, mert külföldi youtuberektől láttam, akiknek ilyen 1-2 személyes kézműves vállalkozásuk van, hogy elvisznek rengeteg csomagot és szimplán bedobják valahova, ami úgy néz ki, mint egy levélbedobó, de persze tudom, hogy itthon például csomagot biztos nem lehet így feladni és csomagautomatába is csak egy-egy csomagot lehet elhelyezni.


Remélem, érthető a kérdésem és hogy miért merült fel. Köszi a válaszokat előre is.



jan. 24. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem kötsz szerződést futárszolgálattal? Az helybe is megy neked.
jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Foxposton is lehet csomagot feladni az automatába, jóval egyszerűbb mint postára menni.

Múltkor láttam valakit vagy 6 csomagot adott fel (rakott a kinyiló rekeszbe.)

jan. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Az itthoniaknak nem okoz ez gondot, mert komoly vevői érdeklődés hiányában nem naponta kell feladni sok csomagot, hanem soknaponta egyet.
jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!