Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A "Cápák között" című műsor...

A "Cápák között" című műsor nagyképű zsűritagjai mire verik magukat annyira ebben a részben miközben az ő karrierjük is tucatgagyi termékeken alapulnak? (VIDEÓ)

Figyelt kérdés

[link]


Érdemes végignézni főleg az utolsó percet.

Moldován szanaszét alázza szegény ürgét miközben az ő Livestocker szoftvere (ismerőstől hallottam) full alap agrárszakmai funkciókat nem képes ellátni és állandóan hiba van vele.


Akkor a Balogh Petya arra veri magát, hogy tucatgagyi 240p-s játékokat fejlesztett PDA-ra 600 évvel ezelőtt amit a kutya nem használ.


4:45-től pedig az okostojás Balogh Levente azzal érvel, hogy palackba rakott vízzel váltotta meg a világot. WTF?

Komolyan előtte nem létezett a világon ásványvíz és ő találta fel az iparágat? Ez most valami vicc?


Kik ezek az emberek, hogy ennyire nagyra vannak magukkal?



febr. 7. 18:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodj meg, egyél valamit, igyál egy sört, verd ki, de fölösleges ennyi indokolatlan düh egy ember életébe.
febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%

Ez egy mónikashow szintű gagyi műsor.


Örülj hogy legalább találtak ilyen zs kategóriás vállalkozókat a szerepre, és nem valami utcáról berántott amatőr színészekkel játszatják el.

febr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%
Ez a Sharktank tesco gazdaságos verziója. Komolytalan.
febr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
Ezek a "capak" igazabol megcsak ebihalak se...
febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Én csak azt a jelenetet láttam, de az mindennek az alja volt, mikor bekajálták az MLM-es autósámokfutó kókler Halmi gyereknek a sírós standupját az öccséről akit megnyomorított.
febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Na a halmi bence óriási volt tényleg XD
febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%
Tucatgagyi, ebihalalak, Tesco gazdaságos verzió… mégis ők azok akik a ti éves fizetésetek összegét pár másodperc gondolkodás után zsebből be tudják fektetni bármibe ami tetszik nekik… Milliós vagy milliárdos árbevételű cégek tulajdonosai vagy résztulajdonosai. Lehet beképzeltek, de jókor voltak jó helyen és tudták mibe kell éppen akkor fektetni.
febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudod, hogy mennyit keresek, 7. Igencsak jól állok anyagilag hozzájuk képest főleg úgy, hogy az ő koruk az enyém duplája alsóhangon. És én nem örököltem semmit a balogh levente ásványvízkirállyal ellentétben. :)
febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%

@ 19:17


Ha annyira jól megy nekik ahogy állítod, a helyükben az utolsó gondolatom lenne, hogy egy ilyen alja műsorba bemenjek pojácáskodni.

febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%
Ugye mindig az jön ki itt az oldalon hogy a prolik az élet nyertesei a háromműszakos minimálbéres állásukkal, meg a 25 éves f astrájukkal, a milliárdos üzletemberek meg csak ebihalak. Főként ezért járok erre az oldalra, imádom.
febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!