Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját vállalkozás elindításán...

Saját vállalkozás elindításán gondolkodom Győrben,egy kisebb üzletet szeretnék 1 szoláriummal.Vajon megy még a szoli? Megérné belevágni? Mennyiből jönne ki minimum? (Nem szeretnék hitelt igénybevenni,se bérelni.)

Figyelt kérdés

febr. 10. 16:54
1 2
 1/13 Fsms ***** válasza:
67%
Egy szolival biztosan nem. Nem termel annyit, h a bérleti díj megtérüljön.
febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Pizzat ha arulsz melle akkor esetleg igen
febr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elő a kockás füzettel és számold ki! Ha már ennyi sem megy, akkor el kell, hogy szomorítsalak...
febr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2 Pizza az pékségbe való, ennyit se tudsz? Ide inkább fodrász körmös ilyesmi.
febr. 13. 09:57
 5/13 A kérdező kommentje:
3,Megy,csak nem tudom milyen szolit vegyek, mennyivel számoljak. De megoldom, kösz a hasznos hozzászólást! Legközelebb mellőzd ha nem túl nagy kérés!
febr. 13. 10:01
 6/13 A kérdező kommentje:
2 Egyébként anno gondolkodtam fornetti pogácsába úgy 20 évvel ezelőtt, csak nem volt tőkém. Ma meg sok a pékség, széles kínálattal, már alig látni elvétve pogiházat.
febr. 13. 10:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Az üzlethelyiség a sajátod, vagy bérelned kell?
febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Megy, csak nem tudom milyen szolit vegyek, mennyivel számoljak."

Hát, akkor ki tudja? Mi mondjuk meg neked, hogy milyen szolit vegyél?

febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Megy a szoli szerintetek? Jó, forgalmas helyen? Lenne rá igény? Csajok mennétek, jártok szoliba? Milyen rendszerességgel?
febr. 16. 11:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Aha, járunk, minden nap!
febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!