Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért van az, hogy a fodrászok...

Miért van az, hogy a fodrászok, barberek aránytalanul jól keresnek más szakmákhoz képest?

Figyelt kérdés
Például egy huszonéves barber pár nap alatt megkeresi azt, amit mondjuk egy közgazdász vagy informatikus 1 hónap alatt
febr. 14. 21:53
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
31%
A fene a gusztusodat! Barberkedés helyett (a fene fogadna és fogdosna Szájer Józsikat, meg Gődény Györgyöket), csinálhatnál inkább női frizurákat, 80 ezer egy balayage például...
febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim válasza:
0%

Én ugyan körmös vagyok, fodrász is dolgozik a szalonban és egy kozmetikus. Napi 4-6 óra munkával heti 5 munkanappal nevetve megkeressük a 1-1,5 milliót.

Kata 50

Bérleti díj 50

Anyag költség 50

A többi zsebbe. Lehet irigykedni, meg írogatni, hogy kamu.

Egy női fodrásznál egyszerre 2-3 vendég is ül festékben, közben levág 1-2-3 férfi hajat. Van hogy 1,5 óra alatt ledarál 5-6 vendéget. Egy festés 15 ezertől indul, számold ki mennyit keresett a 1,5 óra alatt ha 3 festése volt,meg 3 vágás. És ez csak másfél óra.

febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
59%

Hát, persze, folyamatosan ott ülnek heten egy 10 négyzetméteres helyiségben.

Az 50 ezer havi helypénz meg 25 évvel ezelőtt volt, annyiért te már rég nem bérelsz fodrász széket egy műszakra.

febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
44%

Csak érdekességképpen linkelem ide, most olvastam ezt a tegnapi kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


22 éves fodrász srác kért segítséget, mert nem tud megélni a szakmájából... Ennyit a milliós keresetről...

febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:
14%

Ez vidék, Bp-tol 25km. Minden sarkon van egy szalon és mégis van munkánk.

Lehet hogy valamit nem jól csinál. Ha nem el meg belőle. Gondolom ti nem jártok ilyen helyekre, honnan tudnátok mi történik.

A szalonunk külső helyisége 40 négyzetméter.kanapé, fotelek vannak, elférnek héten 😊

A bérleti díjam pedig 45 ezer (februártól, előtte 40 volt) a rezsi pedig 5-8 ezer fejenként. A város főútján vagyunk, vasútállomás buszmegálló pár percre.

Az hogy rengetegen nem tudnak megélni ezekből a szakmából, nem jelenti hogy SENKI nem tud megélni belőle. Én 2 éve vagyok a szakmában és a boltban nem nezegetek árakat. Gyereket nevelek, külön szakkorokre járatom. Nyáron 3x megyünk nyaralni. Puszi

márc. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
62%

" Én 2 éve vagyok a szakmában és a boltban nem nezegetek árakat. Gyereket nevelek, külön szakkorokre járatom. Nyáron 3x megyünk nyaralni. Puszi"

Persze és még a lusta férjedet is te tartod el, azt kifelejtetted... 😂

Vagy azt, hogy ő meg kamionos és keres 600 ezret, vagy Németországban szakmunkás és a dupláját.

De te még nála is jobban keresel körmösként Budapesttől 25 km-re egy kisvárosban.

Életszerű.

márc. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
0%
Nem vagyok férjnél, tehát csak a gyerekemet kell eltartanom 100%ban. És igen, ezért vagyok egyedül mert nincs kedvem mást is eltartani 😄
márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!