Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozók nektek mennyi...

Vállalkozók nektek mennyi ideig kellet nagyon sok munkát bele fektetni a cégetekbe?

Figyelt kérdés
Viszonylag jól indult indult ugyanis későn született gyerek vagyok. A szüleim örököltek nagypapámtól egy nagy vállalatot, amit a 15 évvel idősebb testvérem visz tovább és 18éves kora óta segít benne. Nekem nincs egyetemi végzettségem és szerkezet lakatosnak tanultam. Indulásnak megkaptam 2éve a régi lelakott telephelyünket. Azóta egy lakatos céget üzemeltettek ott. Ketten vagyunk a vállalkozásban és egy beugrós de a kezdetektől fogva minden nap reggeltől estig dolgozok hogy anyagilag megérje. A testvéremet nyilván nem tudom ki túrni a pozíciójából de ő lénygében heti 5 nap dolgozik 6-8órát míg én a tizedéjért 7nap 10-12órát. Nagy lelkesedéssel csinálom a céget de néha elér egy ilyen negatív hullám hogy vajon mikor érem el azt hogy 100ember dolgozzon nekem és ne reggeltől estig telefonálnom és dolgoznom kelljen. Hány év munka után láttátok hogy fejlődik a cég?

febr. 17. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
A probléma ott van hogy neked nem céged van hanem számlaképes alkalmazott vagy. Azzal sokat keresni nem fogsz és mindig sok lesz vele a meló főleg ha ott trógerolsz a többiekkel. Ha indítasz egy vállalkozást(egy rendeset) ott is bele kell tolni a napi 10-12 órát de legalább keresni is lehet vele.
febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Akinek fejlődik a cége az később sem dolgozik kevesebbet. Csak máshogy. Amit te nem látszik kívülről.
febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Akikeket en latok, 20-30 eve megy ez a taposomalom naluk. Heti 7 nap alap, 10-12 ora, folyamatos keszultseg.

0 unnepnap, szabadnap, vagy nyaralas. A bevetel talan no, de szabadido soha nem volt, nem is lesz.

febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
De akkor hol vannak a multis gyakorisok akik nem dolgoznak csak kokainoznak es havi ~2000 bitcoint keresnek IT szektorban szervereket szolgaltatva meg ilyenek?
febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
#4 a kérdés vállalkozókhoz szól, a multis gyakorisok jellemzően alkalmazottak.
febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
bocsanat cegvezeto multis gyakorisok ~2000 bitcoin napi keresettel es rengeteg szabadidovel?
febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Miből gondolod, hogy vannak itt multi cégvezetők?
febr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
mert azt irjak
febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 PMC Wagner ***** válasza:
100%
#8 és ha azt mondom én vagyok Elon Musk akkor el is hiszed?
febr. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

6 A cégvezető még mindig nem vállalkozó.



"A testvéremet nyilván nem tudom ki túrni a pozíciójából de ő lénygében heti 5 nap dolgozik 6-8órát míg én a tizedéjért 7nap 10-12órát. Nagy lelkesedéssel csinálom a céget de néha elér egy ilyen negatív hullám hogy vajon mikor érem el azt hogy 100ember dolgozzon nekem és ne reggeltől estig telefonálnom és dolgoznom kelljen. Hány év munka után láttátok hogy fejlődik a cég?"


Igy soha, ki kell találnod hogy lehetséges amit szeretnél, és következetesen megvalositani. A vállalkozók 99,9% -nak ez soha nem sikerül.


[link]

febr. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!